2014 Yaz Gözlük Modelleri

Kemik-gözlük-22

Siz de lenslere güvenmeyen ve onlarla rahat etmeyenlerdenseniz, gözlükleriniz hayatınızın vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Eğer memnun değilseniz, 2014 yaz gözlük modelleri arasında bakınarak, mevcut gözlüğünüzü daha modern ve hafif bir forma sokabilirsiniz. Bu yaz ince çerçeveli hafif gözlükler çok tutuluyor. Hafifliği sebebi ile ağrı yapmazken, çok farklı renk seçenekleri ile de kişiliğinize ve yüzünüze en uygun olanı seçmenizi sağlıyor.

 2014 yaz gözlük modellerinden seçim yaparken ikinci önemli husussa, gözlüğünüzün şekli. Çerçevesi kadar, gözlüğünüzün köşeli mi yuvarlak yapıda mı olmasını tercih edeceğinize dikkat etmelisiniz. Bu yaz köşeli ve beyaz çerçeveli gözlüklere vitrin sunumlarında sık rastlıyoruz. Ayrıca her zaman moda olan çerçevesiz gözlükleri de seçebilirsiniz.

2014 yaz gözlük modelleri arasında yuvarlak gözlükler, gençler arasında artık neredeyse hiç kullanılmıyor. Genç kesim daha çok, yayvan-oval ve köşeli-dikdörtgen kesimleri tercih ederken bazı modeller önüne bir kat da koyu renk cam alarak numaralı güneş gözlüğü olarak da kullanılabiliyor. Hem çok pratik bir kullanım sunarken, hem de fiyat olarak normal güneş gözlüklerine oranla çok daha uygun oluyor. Numaralı güneş gözlüğünü almak istediğinizde de neredeyse eşit para ödüyorsunuz. Dolayısı ile eğer ihtiyacınız varsa hem numaralı gözlük hem de öne eklenen menteşeli ya da mıknatıslı güneş gözlüğü camlarını tercih etmeniz kesenizi korumanızı sağlıyor. Ayrıca 2014 yaz gözlük modelleri içinden kendinize en yakışanı seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2013 Yaz Çanta Modası başlıklı makalemizde postacı çantası, sırt çantası ve spor çantalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:2014 gzlk ereve modelleri,numaral gzlk trend,derecesiz gzlkler ve ekili ereveler,2014 erkek numaralı gözlük modelleri,numaralı gözlük modelleri moda,modern bayan numatali gozluk modelleri,moda numaralı gözlük modelleri,gzlk modelleri kadn 2014,genç moda gözlük erkek,erkek numaral gzlk yuvarlak
Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: