2014 Yaz Jean Modası

Her mevsim rahatlıkla kullanılabilen Jean ürünler, ince kot kumaşı ile yaz aylarında da bize eşlik etmeye devam edecek gibi gözüküyor. Ceket, yelek, gömlek, etek, şort ve çanta olarak karşımıza çıksalar da, kot denince akla ilk gelen pantolonlar oluyor. 2014 yaz jean modasında skinny denen dar formlu, hatları belli eden ve vücuda oturan likralı kumaştan pantolonlar yine çok moda. Özellikle düşük belli ve dar formlu jeanler, her türlü body ve bluz ile kombinlenebiliyor.

   2014 yaz jean modasının başında dar formlu kot pantolonlarla birlikte, kısa jean şortlar bulunuyor. Yine düz ve kısa kesimli jean etekler de pratik kullanımları açısından yazın en çok tercih edilen ürünlerinden.  Pantolon ile yazın rahat edemeyenlerdenseniz, kot ve şort seçeneklerinin yanı sıra 2013 yaz jean modasının kalbinde streç kot kumaşından üretilen, hem bayan, hem baylar için kapri pantolonlar var. Boyu daha kısa olanlarca tercih edildiğinde, daha uzun gösteren kaprileri açık ayakkabı ve sandaletlerle kullanabilirsiniz.

   2014 yaz jean modasının yine temel taşlarından biri mavi kotlar. Siyah kot kumaşı son senelerde modacılar tarafından nedense hiç tercih edilmiyor.  Pantolonlarda ara sıra rastlamak mümkün olsa da, her türlü kıyafet ve aksesuarın mavi kottan üretilmişini bulmak çok daha kolay. Ayrıca eskitilmiş ve kimi yerlerinden kesilmiş kotlarınızı bu yaz sandıklardan çıkarın, özellikle eski pantolonlarınızı elde keserek şort yapabilir, sezonun trendini yakalayabilirsiniz.

 

dar paça jean modelleri 2014 Yaz Jean Modası

koton 2014 bayan kot dar 229x300 2014 Yaz Jean Modası

yırtık bahçıvan kot modeli kısa 2014 Yaz Jean Modası

yirtik kot yazlik 200x300 2014 Yaz Jean Modası

Bir önceki yazımız olan 2013 Yaz Hamile Giyim başlıklı makalemizde çocuk, gebe ve hamile kıyafeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:cocuk jeans pantolon modelı
Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: