Düz Renk Gömlekler için Kravat Seçimi

Düz renk gömlek kombinelerinde kravat seçerken hem hareketli hemde düz renk olabilir. Beyaz gömleklerle grinin tüm tonları , siyah renk’in puantiyelisi ( yani büyük siyah noktalar düşünün ona benzer ) vede lacivert tonlardaki kravatlar tercih edilebilir. Beyaz gömlek giyiyorsanız eğer bu gömleğe uygun kravatı seçerken giydiğiniz takım elbiseninde rengi önem taşımaktadır. Ama genelde takım elbise dışında her renge uygun bir renktir beyaz rengi. Mavi gömleklerde ise lacivert ve borda trend ve moda gözükmenizi garantilemektedir.

Canlı renkli gömleklere kravat seçerken ise kravat renginin parlak olmaması gerekmektedir. Yani şu şekilde olmalıdır gömlek canlı renkse kravat daha pastel renk olmalıdır veya gömlek pastel renk ise kravat canlı renkli parlak olmalıdır. Kol düğmesi olarakta kravat ile aynı renkte olmalıdır. Kol düğmesi tamamlayıcı bir unsur niteliğindedir.

 

düz-gömlek-kravat

gömlek-kravat-askı

japon-style-gömlek-kravat

 

Bir önceki yazımız olan Kareli Gömlekler için Ne Tür Kravat Takılmalıdır. başlıklı makalemizde fiyat, indirimli ve kareli gömlek hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:gömlek kravat,siyah takım elbise içine mavi gömlek,kravat renk seçimi,mavi takm elbiseye hangi renk gmlek gider,mavi gömleğe gidecek krafat rengi,lajıvet gomlek uzerıne hangı renk gömlek uyar,düz renk gömlek,siyah gomlege hangi renk kravat gider,siyah gömleğe ne renk kravat gider,lacivert takıma hangi renk kravat gider
Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: