Düz Saçlı Erkekler için Saça Şekil Verme

Düz saçlı erkeklerde saçlarını şekil verebilmeleri için öncelikle saçın kesim şeklini ayarlamak gereklidir. Düz saçlarda genelde saçın yapına göre değişik stillerde yapmak için saça doku kazandırılması gerekmektedir. Yani katlı kesim şart oluyor bu saç modellerinde. İçindeki saçın içinden kesim yapılmazsa bu tip saç modellerine şekil verilemez. Naturelleriğini vede düz saça şekil verebilmek için özel saç kesimler modelleri uygulanması gerekmektedi. Saça istediğiniz şekil verilir vede saç o doğallığı kazanır. Yani düz saçlarda uygulanması gereken şey saçın dibini ve etrafındaki kabarıklığını alıp biraz daha olsa naturallik verip öne doğru düşmesini sağlamaktır.

düz saç modeli erkek 200x300 Düz Saçlı Erkekler için Saça Şekil Verme

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Önleri Uzun Saç Modeli başlıklı makalemizde emo tarzı, köse ve uzun saç hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:saça nasıl şekil verilir erkek,saça şekil verme erkek,düz saçlı erkek saç modelleri,saç şekil verme erkek,düz saçlı erkekler için saç modelleri,düz saça şekil verme erkek,saça şekil vermek erkek,erkek sac sekil verme,düz saca nasıl sekıl verılır erkek,erkek saça şekil verme
Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli: