Güncel Trend Moda Bilgileri
Bayanlar için Aksesuar ve Takı  ( Bileklikler )
23 Kasım 2012
yeni-moda

Bayanlar için Aksesuar ve Takı ( Bileklikler )

Merhaba bizi takip eden dostlarımız şimdiki konumuzda bayanlar için vazgeçilmezlerden takı ve aksesuar‘lardan bilekliklerden bahsedicem.

Her kıyafet ve ayakkabılara göre veya bazende saç modeline göre aksesuar ve takılarınızı düzgün seçmeniz gerekir. Çünkü onlar bir bütünleyicidir. Örnek verecek olursak abiye bir kıyafet giyip metalli bileklik veya ip – deri tarzı bir şey takmanız uyumlu olmıcaktır. Bunlar yerine abiye kıyafetin rengine veya ayakkabı renginize uygun kemikten yapılmış bileklik takmanız daha çok uyum sağlıcaktır. Veya başka bir örnek verirsek kot pantolon ve üstünüze dar bir tshirt , bluz vs giyipte , bileğinize kemikli bol takılar takmanız uyumsuz olucaktır. Önemli bir bilgi daha veriyim eğer aksesuar olarak metalli bileklik takıyorsanız ( deri üstüne metal ) kemer seçiminizde metalli olmasına özen gösteriniz uyum ve gösteriş açısından.

Bahsettiğim bilekliklerle ilgili birkaç resim aşşağıda mevcuttur.

 

aksesuar

Bir Yorum Bırak

2 adet yorum var.

  1. Deniz dedi ki:

    Alttaki bilekliği almak istiyorum yardım lütfen

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Takım Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Takım elbise seçimi erkekler için çok önemlidir. Genellikle herhangi bir düğüne ya da özel bir davete giderken seçilecek takım elbiselerin...

Kapat