Güncel Trend Moda Bilgileri
Beymen Bayan Çanta Modelleri
21 Ocak 2015
guncel-moda

Beymen Bayan Çanta Modelleri

Çantalar bayanların kombinleri için en önemli aksesuarlardandır. Elbisenin, kıyafetin bütün havasını değiştirecek nitelikte aksesuarlardır çantalar. Bu anlamda şık çanta tasarımlarıyla dikkat çeken markaların başında Beymen gelir. Beymen marka çantalar klasikliği, modernliği, şıklığı bir arada sunan çantalardır. Çanta seçiminde hangi mekana uygun olacağını seçmek çok önemlidir. Bunun için 3 alternatif vardır. Bunlar da gece kıyafetleri için nasıl bir tercih yapılır, spor kıyafetler için nasıl bir tercih yapılır ve iş hayatı için nasıl çanta seçilir şeklindedir. İş hayatında çantalar genelde klasik ve büyük çantalar olur. Çünkü iş hayatında gereken çok şey vardır ve bunların hepsini çantaya sığdırmak için büyük çantaları tercih etmek daha doğru olacaktır.

Beymen marka büyük ve klasik çantalar arasında iş hayatı için birçok alternatif bulunmaktadır. Bu tip klasik çantalara eklenen zincir detayları da Beymen markasının kattığı bir şıklıktır. Yine bu tür çantalarda metal zımbalarda klasikliğin dışına çıkmak için oldukça hoş detaylardır. İş hayatı çantaları genelde siyah ve gri tonları olurken klasikliğin dışına çıkmak adına kırmızı, yeşil gibi renklerin koyu tonları da tercih edilebilir. Gece elbiseleri için her ne kadar küçük, simli, detaylı çantalar tercih edilse de son zamanlarda metal çantalar da gece elbiseleri için çok tercih edilmeye başladı. Beymen marka çantalar da bu anlamda oldukça şık çanta tasarımlarına sahiptir. Spor çantalar için sırt çantaları, bel çantaları, omuz askılı çantalar gibi çok geniş bir alternatif vardır. Beymen marka çantalarda her 3 kıyafet için de çok şık çantalar bulmak mümkündür.

beymen-bayan-çanta-gri

beymen-bayan-çanta-kırmızı

beymen-mavi-lacivert-bayan-çanta

beymen-pembe-bayan-çanta

büyük-boy-beymen-çanta

Bir önceki yazımız olan Kış Modası Bere Seçimi başlıklı makalemizde bayan, bere ve erkek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Jartiyer Hangi Kadınlara Yakışmaktadır

Jartiyer seçimi çok zor bir seçimdir. Bu sırf bacağa konan jartiyerler vardır bağlanan yada lastikle geçen jartiyerler. Bunların bacağı sıkma...

Kapat