En Şık Portföy Çanta Modelleri

En çok kullanılan çanta modellerinden biri portföy çantalardır. Boyutları nedeniyle her ne kadar günlük kullanım için uygun olmasa da çok şık olmaları nedeniyle portföy çantalar bayanların en çok tercih ettiği çantalardandır. Bir cüzdan, telefon ve ruj taşımak için ideal boyutlara sahiptir bu çantalar. Bu da günlük hayatta kullanımı arttırmaktadır. Bunların kombinlenme şekli de oldukça zordur. Portföy çanta için bir çok alternatif bulunmaktadır. Genelde dikdörtgen şeklinde olur bu çantalar. Avuç içi kadar boyutları vardır. Bu boyutlar genelde özel gecelerde kullanılır. Bunun yanında biraz daha büyük portföy çanta modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller de daha çok günlük hayat için uygundur. Genelde günlük portföylerde fermuar kullanılır. Ancak kapak detaylı olanlar da mevcuttur.

Bunlar için kapak işlemeleri olabileceği gibi mıknatıs kapaklar da bulunmaktadır. Günlük portföylerde genelde kontrast renkler kullanılır. örneğin; saks mavisi ve turuncu bir arada kullanılabilir. Abiye çantalarda ise renkler daha sadece ve klasiktir. Genelde tek renk kullanılır. Abiye portföy çantalar parlak deri olabilir. Abiye portföylerde en çok kullanılan detay taşlardır. Bu şekilde birbirinden şık portföy tasarımları elde edilebilir. Kristal işlemeler abiye portföylerde sık kullanılan bir diğer detaydır. Ayrıca günümüzde artık ilginç portföy çanta tasarımları da bulunmaktadır. Mesela gözlük kutusuna benzer kutu portföy çantalar oldukça moderndir. Bu portföyler cam olarak da tasarlanabilir. Bu sayede özel gecelerde tüm dikkatleri toplamak da kaçınılmaz olmaktadır.

fuşya-portföy-çanta-modeli

kırmızı-spor-portföy-çanta

mavi-portföy-çanta-modeli

pembe-portföy-çanta-modeli

siyah-parlak-portfoy-canta-modeli

turuncu-bayan-portföy-çanta

Bir önceki yazımız olan Opak Çorap Modelleri başlıklı makalemizde bayan çorap, çorap modelleri ve kadın çorap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 2307 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri