Güncel Trend Moda Bilgileri
Gelin Çiçeği Modelleri
24 Ocak 2015
guncel-moda

Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin olmak her genç kızın hayallerini süsler. Belirli bir yaşa gelince evlilik hayalleri kuran genç kızlar, nasıl bir gelinlik seçeceğini, nasıl bir gelinbaşı yaptıracaklarını, nasıl bir çiçek ve taç alacaklarını, nasıl bir gelin makyajı yaptıracaklarını ayrıntılarıyla düşünmeye başlarlar. Bu özel günde her şey onların istediği gibi olmalı ve hayallere yakışır olmalı. Bu özel günce önemli ayrıntılardan biri de gelin çiçeği.

Önceden tek renk gelinlik seçilirken artık bu durum günümüzde değişti. Hayal dünyasının daha genişlemesi ve yeniliklere açık olma isteği insanlardaki sınırları da değiştirdi. Artık sadece beyaz gelinlik değil birçok renkle gelinlik seçimi yapılabiliyor. Gelinliklerin şeklinde de birçok değişiklik hâkim. Uzun olan gelinliklerin yanında kısa, mini gelinlikler ve kuyruklu gelinlikler de bize sunuluyor. Bu değişiklikler tabii ki gelin çiçeğini de etkiledi. Önceden sadece beyaz olan gelin çiçekleri şimdi yerini rengârenk görüntüye bıraktı. Gelinlik rengine göre seçeceğimiz gelin çiçeği de ona uygun renklerden seçeriz ya da ters köşe yapıp çok zıt renkler kullanıp zıtlığın uyumundan faydalanabiliriz.

Gelin çiçeğinde renkler kadar önemli bir nokta da çok dikkat çekici olmaması aynı zamanda da çok sönük kalmaması. Gelinlikle uyum içinde olmalı. Aynı zamanda kullanacağımız taç da çok önemli. Eğer renkli bir taç seçtiyseniz aynı renkleri içeren çiçek tercih etmenizi öneririz. Gelin çiçeğinde kullanılan renklerde yapılmış ufak çiçekli ve taşlı taçlar da büyük şıklık yaratacaktır. Düğününüzde bu ufak ayrıntılarla muhteşem gözükebilirsiniz.

2015-gelin-çiçeği-modelleri-karışık-renk

gelin-cicegi-modelleri

gelin-cicegi-modelleri-beyaz

gelin-cicegi-modelleri-kırmızı

gelin-cicegi-modelleri-kırmızı-koyu

gelin-cicegi-modelleri-mor

gelin-cicegi-modelleri-pembe

Bir önceki yazımız olan Kadın Güneş Gözlük Modelleri başlıklı makalemizde bayan güneş gözlükleri, gözlük ve kadın gözlükleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:gelın cıcegı modellerı,gelin çiçekleri modelleri

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Sokak Modası ve Kadınlar

Gündelik yaşamış koşuşturması ve yoğunluğu arasında insan bedeninin en çok yorulan ve yıpranan bölümünün ayak ve bacaklar olduğu herkes tarafından...

Kapat