Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin olmak her genç kızın hayallerini süsler. Belirli bir yaşa gelince evlilik hayalleri kuran genç kızlar, nasıl bir gelinlik seçeceğini, nasıl bir gelinbaşı yaptıracaklarını, nasıl bir çiçek ve taç alacaklarını, nasıl bir gelin makyajı yaptıracaklarını ayrıntılarıyla düşünmeye başlarlar. Bu özel günde her şey onların istediği gibi olmalı ve hayallere yakışır olmalı. Bu özel günce önemli ayrıntılardan biri de gelin çiçeği.

Önceden tek renk gelinlik seçilirken artık bu durum günümüzde değişti. Hayal dünyasının daha genişlemesi ve yeniliklere açık olma isteği insanlardaki sınırları da değiştirdi. Artık sadece beyaz gelinlik değil birçok renkle gelinlik seçimi yapılabiliyor. Gelinliklerin şeklinde de birçok değişiklik hâkim. Uzun olan gelinliklerin yanında kısa, mini gelinlikler ve kuyruklu gelinlikler de bize sunuluyor. Bu değişiklikler tabii ki gelin çiçeğini de etkiledi. Önceden sadece beyaz olan gelin çiçekleri şimdi yerini rengârenk görüntüye bıraktı. Gelinlik rengine göre seçeceğimiz gelin çiçeği de ona uygun renklerden seçeriz ya da ters köşe yapıp çok zıt renkler kullanıp zıtlığın uyumundan faydalanabiliriz.

Gelin çiçeğinde renkler kadar önemli bir nokta da çok dikkat çekici olmaması aynı zamanda da çok sönük kalmaması. Gelinlikle uyum içinde olmalı. Aynı zamanda kullanacağımız taç da çok önemli. Eğer renkli bir taç seçtiyseniz aynı renkleri içeren çiçek tercih etmenizi öneririz. Gelin çiçeğinde kullanılan renklerde yapılmış ufak çiçekli ve taşlı taçlar da büyük şıklık yaratacaktır. Düğününüzde bu ufak ayrıntılarla muhteşem gözükebilirsiniz.

2015-gelin-çiçeği-modelleri-karışık-renk

gelin-cicegi-modelleri

gelin-cicegi-modelleri-beyaz

gelin-cicegi-modelleri-kırmızı

gelin-cicegi-modelleri-kırmızı-koyu

gelin-cicegi-modelleri-mor

gelin-cicegi-modelleri-pembe

Bir önceki yazımız olan Kadın Güneş Gözlük Modelleri başlıklı makalemizde bayan güneş gözlükleri, gözlük ve kadın gözlükleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:gelın cıcegı modellerı,gelin çiçekleri modelleri
Bu yazı 2142 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri