Güncel Trend Moda Bilgileri
Kemik Gözlük Çerçevesi Hangi Yüz Tiplerine Daha iyi Yakışmaktadır?
30 Nisan 2013
yeni-moda

Kemik Gözlük Çerçevesi Hangi Yüz Tiplerine Daha iyi Yakışmaktadır?

Genellikle gözlüklerini aksesuar gibi kullanmak isteyen kişiler plastik veya kemik gözlük tercih etmektedirler. Bu seçimi yaparken gözlüğün kişinin yüzüne uyması çok önemli değildir sadece gözlüğün rahat ve konforlu olması önemlidir. Aksesuar olarak kullanacak kişiler istediği renklerde veya istediği çeşitte çok iyi bir şekilde kullanılabilir. Elmacık kemikleri geniş olan kişiler , şakakları daha dar olan kişi veya kulak ile göz mesafesi daha kısa olan kişilerde kemik çerçeveler , plastik çerçeveler daha iyi duracaktır.

Bu aksesuar olarak kullanılan gözlüklerde renk çeşidi çok fazla olduğu için her hangi bir kıyafetinize uygun gözlük çerçeve rengi bulabilirsiniz. Büyük numaralı gözlük kullanan kişiler kemik çerçeve kullanmaları daha yararlı olacaktır. Bunun nedeni kemik çerçevenin gözlük camını gizlemesidir.

kemik-çerçeve-modeli

kemik-çerçeve-rayvan

rayban-gözlük-kemik

rayban-kemik-çerçeve-kırmızı

rayban-mavi-kemik-çerçeve

siyah-turuncu-kemik-çerçeve

Bir önceki yazımız olan Kilolu Bayanlar için Çanta Seçimi başlıklı makalemizde çanta modelleri, fiyat ve nekadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:kemik gözlük modelleri,kemik gözlük,kemik gözlük fiyatları,kemik gözlük çerçeveleri,kemik gzlk erevesi,gzlk kemik,rayban kemik gözlük,numarali kemik gozluk fiyatlari,kemik gözlük çerçeveleri fiyatları,kemik gözlük modelleri ve fiyatları

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Kadınlarda Yüz Tipine Göre Saç Modelleri

Kadınlarda saç modelleri seçimi oldukça önemli olmaktadır. Yüz hatlarına uygun olmayan kesim tarzı kadınları olduğundan daha yaşlı ya da genç...

Kapat