Güncel Trend Moda Bilgileri
Sevgililere Özel Saat Modelleri
13 Temmuz 2015
yeni-moda

Sevgililere Özel Saat Modelleri

Yeni trendlerden biride artık sevgili ile giyilen aynı kıyafetler olmuştur. Önceden sadece tshirt  veya üst taraf için giyilen giysilerdi fakat artık saatlerde hem bayan hemde erkekler için aynı model fakat farklı boyut olarak üretilmeye başlanmıştır. Renk ve desen bakımından birçok modeli olan bu saatler sevgilinizle daha bir uyum sağlamanıza yarayacaktır. Fiyatlara gelirsen eğer yurt dışından yani Çin’den alırsanız fiyatları 2 saat olarak 6 7 dolar olmaktadır. Fakat Türkiye’de aynı ürünün satış fiyatları 50TL civarı olmaktadır.

Bu şekilde birbiriyle kıyafet veya giysi uyumu sağlayan kişiler daha çok yaşları genç olan kesimler tercih etmektedir. Ne kadar sadece genç işi gözükse de bu tür aynı giysi veya aksesuar takmak kabul edin ki daha uyumlu ve daha güzel bir görüntü sağlamış olmaktadır.

bisiklet modelli sevgili saati kalpli

çekil kordon sevgiliye özel saat

dünya haritası sevgili saati

kahverengi sevgili saati

mavi deri kordon sevgili saati

mavi siyah sevgili saati modeli

sevgili saati büyük rakam

sevgili saati kırmızı düz

volkswagen tosba saat modeli

Bir önceki yazımız olan Kadın El Çantası Modelleri başlıklı makalemizde abiye, bayan çanta ve çanta hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Seyrek Saçlı Erkekler Saçlarını Nasıl Gizliyebilirler?

Seyrek saçlı erkeklerin en yapmamaları tercih etmemeleri gereken saç modeli seyrek saç modelidir. Fakat seyrek saçları olan beyler daha çok...

Kapat