Dişleri Beyaz Gösteren Rujlar

dişleri-beyaz-gösteren-rujlar

Sağlıklı ve temiz dişlere sahip olmayı herkes ister ve hakeder. Ama yapısal nedenlerden dolayı bu çoğu zaman mümkün olmamaktadır. İşte böyle durumlarda doğru make-up uygulaması ile bunun çözümü sağlanabilmekte. Eğer ruj renginizi doğru seçerseniz ve de makul miktarda kullanırsanız, dişlerinizde bembeyaz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yanlış tonlarda seçilen rujlar, dişlerinize daha sarı bir görünüm sağlayacağı gibi aynı zamanda saatlerce uğraştığınız makyajınıza da itici bir ifade getirerek, güzelliğinize gölge düşürecektir. Dişleri olduğundan daha beyaz gösteren ruj listemizi sizlerle paylaşıyoruz. Yazı dizimizi okuduktan sonra bilinçli ruj sürmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bordo tonlu rujlar: Bu tondaki rujlar, oturaklı görünümü ile, dişlerinizi beyaz göstermenin yanı sıra, size daha gotik bir hava katacaktır. Kırmızı renkte bir ruj kullanmadan önce bir kez daha düşünün deriz, kırmızı renk rujlar dudaklarınıza ne denli seksi bir görünüm kazandırsa da, oluşturduğu yansımadan dolayı make-up yöntemi ile dişlerinize beyaz bir görünüm sağlamak için yeterli olmayacaktır. Siz en iyisi dolgun dudaklar ve beyaz fişler için, bordo tonlarda bir ek tercih edin. Ancak dişlerime güveniyorum diyorsanız da kırmızı rujunuzu doya doya kullanabilirsiniz.

Pembe tonlu rujlar: Mat, parlak ya da uçuk pembe… Dişlerinizi olduğundan daha beyaz gösterebilmek için, dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Sürün, sürebildiğiniz kadar.

Kahverengi rujlar: Dişleri daha beyaz gösterebilmek için kahverengi tonlarındaki rujlar da oldukça iyi sonuçlar vermekte. Öyle ki dişlerinizdeki beyazlığı ikiye katlayacaktır. Harika bir göz makyajı ile de makyajınıza altın vuruş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Maskara Sürmenin Püf Noktaları başlıklı makalemizde avon, colossal ve extreme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 1420 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri