Güncel Trend Moda Bilgileri
2013’ün Yeni Yaz Bikini Trendi Drape ve Büzgülü
17 Nisan 2013
moda

2013’ün Yeni Yaz Bikini Trendi Drape ve Büzgülü

Bikini türü moda sektöründe son zamanlarda ismini sıkça duyduğumuz model türleri kuşkusuz Drape ve Büzgülü tarzı modellerdir. Birçok bayanın tercihi olan bu modeller günümüzde klasik modeller arasında yer almaktadır. Bu sezonun da ilkbahar yaz trendleri arasında yer alan drape ve büzgülü modelleri ile dönemimizi daha rahat ve güzel geçirebileceğiz.

Yunan tanrıçası edasına sahip olmamızı sağlayan Drape modelleri ve büzgülü modeller ile canlı renklerin bir araya geldiğini görüyoruz. Beyazdan çok koyu kırmızı gibi pastel tonlarının seçildiği 2013’ün yaz sezonunda mayo veya bikinilerimizin yanında kombine edeceğimiz takılara baktığımızda özellikle altın rengi takıların en iyi kombine ürünlerden biri olacağını fark etmekteyiz. 2013 İlkbahar Yaz Bikini ve Mayo Trendi olarak karşımıza çıkan Drape ve Büzgülü birçok bayanımızın vazgeçilmez tarzıdır.

 

büzgülü-askılı-bikini-modeli

renkli-drape-bikini

renkli-drape-model-bikini

siyah-drape-bikini

buzgulu-dantel-islemeli-bikini-modeli

 

Bir önceki yazımız olan 2013'ün Yaz Trendlerinden Biri de Denizci Teması Oldu başlıklı makalemizde 2013 denizci teması, 2013 marin teması ve 2013ün yaz sezonu temaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:drapeli bikini modelleri

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Büyük Ayakları Olan Bayanlar için Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Ayakları büyük olan bayanlar doğru ayakkabı tercihleri ile çok daha güzel bir görüntü yakalayabilirler. Bunun için öncelikle ayaklarını iyi tanımaları...

Kapat