Güncel Trend Moda Bilgileri
2014 Yazlık Gelinlik Modelleri
6 Ağustos 2013
yeni-moda

2014 Yazlık Gelinlik Modelleri

Bayanların en büyük heyecanlarından biridir düğün günü. Aylar öncesinden başlayan organizasyonla birlikte her şeyin düzgün ve en güzel şekilde yürümesine çalıştığınız bu özel günün kuşkusuz en önemli kararlarından biri gelinlik. Eğer hala karar vermediyseniz 2014 yazlık gelinlik modellerine bir göz atmaya ne dersiniz?

Gelinliğinizi seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey, düğününüzün nasıl olduğu. Yani açık havada mı, salonda mı? Eğer açık havadaysa kır düğünü mü? Sahil mi? Düğün salonu mu tutuyorsunuz, yoksa şık bir otelde mi yer kiraladınız? Bunu göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Örneğin bir sahil düğününde, kumsalda çok uzun kuyruklu ve dar balık etekli bir gelinlik ile ne kadar zorlanacağınızı bir düşünün.

2014 yazlık gelinlik modelleri arasında, düğününüze ve gönlünüze uygun olanı bulmak için renkle işe başlayın. Uçuk pembeler ve ekrular mı görmek istiyorsunuz, yoksa kirli açık sarılar mı? Yoksa bembeyaz, başka hiçbir renk barındırmayan bir gelinlik mi hayaliniz? Her ne kadar sadece beyaz gelinlikler 2014 yazlık gelinlik modelleri modasında pek tutulmasa da en önemlisi sizin hayaliniz. Bunun ardından nasıl bir model istediğinize karar verin, straplez ve kabarık etekler mi, boyundan bağlı ve dar mı? Bir de uzun ya da kısa etek boyu durumu var.  2014 yaz sezonu gelinlik modelleri arasında en sıra dışı olan ve ilgi çeken önü kısa arkaya doğru uzun etekli olan modeller.

2014-mini-yazlık-arkası-uzun-gelinlik-modelleri

daltel-askili-gelinlik-modelleri-sade

dar-yazlık-gelinlik-modeli

kabarik-etek-gelinlik-modelleri

mini-etekli-straplez-yazlik-gelinlik-modeli

sade-sirti-acik-yazlik-gelinlik-modelleri

sade-yazlik-gelinlik-modelleri

Son-Moda-Gelinlik

Bir önceki yazımız olan Genç Kız Giyim Önerileri başlıklı makalemizde abiye kıyafet, aksesuar ve balo kıyafeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Malkoçoğlu Bıyığı Nasıl Yapılır

Muhteşem yüzyıl filmindeki malkoçoğlu karakterindeki bıyık modeli dik yana doğru uzun bir bıyık modelidir. Bu modelin tam olarak güzel durması...

Kapat