Güncel Trend Moda Bilgileri
Ayakkabı ve Çanta Renk Uyumu
29 Kasım 2012
yeni-moda

Ayakkabı ve Çanta Renk Uyumu

Sıkça sorulan vede cevabı kişiye göre değişen bir sorun aslında. Ayakkabı ve çanta aynı renkmi olmalı yoksa farklı renkmi. Kişiye göre değişmekte bu durum yani isterse aynı renk isterse farklı yapabilir giydiği renk’e göre değişir bu durum. Fakat şuda bir gerçektirki artık çanta ve ayakkabı renk uyumu demode olmuştur. Yani aynı renk olmaması tercih edilmektedir. Ayakkabı ve çantanın farklı olması daha önemlidir nedeni ise 2sininde tarzınızı farklı yansıtması önemlidir. Örnek kırmızı bir ayakkabı ile siyah bir çanta güzel bir kombinasyon olabilir. Veya siyah bir ayakkabıya beyaz bir çanta. Renklerde özgür davranmak önemlidir. 2013 bayan modasında renk artık daha önemli olmaktadır. Eğer çanta ve ayakkabıyı kombine etmek istiyorsanız örnek vericek olursak rugan ayakkabı ile yılan derisi bir çantayı kullanabilirsiniz. Veya bej bir ayakkabı ile kahverengi tonlarda bir çanta.

Bir önceki yazımız olan Babet Ayakkabı Hangi Bayanlara Yakışır başlıklı makalemizde babet giycen kişiler, ince noktalar ve indirimli hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:ayakkabı ve çanta aynı renk mi olmalı,deri iş ayakkabı modelleri

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Nike 2013 Ayakkabı Modelleri

Nike markarsı giyim tekstilinde türkiyede ve dünyada ilk sıralarda yer alan bir markadır. Kıyafet konusunda fazla rabet görmeyen nike markası...

Kapat