Bayan Dantel Ayakkabı Modelleri

Modada uzun yıllar kullanılan ve her kıyafettevekullanılan aksesuarlarda kullanılan bir malzemedir dantel. Bir kızın çeyizinde dantel yoksa bir şeyler eksikti. Hatta dantel örülmemişse o kızın çeyizi güzel sayılmazdı. Masa örtüleri, koltuklarının örtüsü, yatak örtüleri ve bunun gibi birçok şey dantelden yapılırdı. Daha sonra kıyafetlerimize sıçrayış yaptı. Gelinliklerin şıklığını dantelle kıyaslar olduk. Gelenekçi bir yapıyı bize sunarken şıklıkta da bize yol gösterici oldu. Zaman geçtikçe de yerini kolay kolay hiçbir şeye vermeyecek gibi görünüyor. Dantel daha çok geliştiriliyor, kalitesi artıyor ve gün geçtikçe yeniliklere ayak uyduruyor. Gelinliklerde kullanılan danteller daha sonra normal günlük kıyafetlerde de şıklığın temsilcisi oluyor. Sıradan, sade bir elbiseye eklenen ufak bir dantel o elbisenin havasını değiştiriyor. Ayrıca sadece dantel elbiseler de şıklık yaratıyor.

Elbiselerden sonra danteller çantalarda kullanılmaya başlandı. Birçok çanta dantellerle süsleniyor. Sade bir elbise giydiniz, dantel desenli bir çantayla güzel bir uyum sağlayabilir. Yada dantel bir elbise giydiniz yine uyumu yakalamak için dantel desenli bir çanta kullanmayı tercih edebilirsiniz. Elbisenizin bir kısmında dantel ayrıntısı varsa da dantel desenli bir çantala görüntüyü tamamlayabilirsiniz.

Dantellerin kullanıldığı bir aksesuar da tabiki takılar. Takılarda öncek dantel modelleri modernleştirerek kullanılıyor. Bu tarz takılar kullanıldığında insan samimi ve otantik bir görüntüye bürünüyor. Eğer otantik şeyler ilginizi çekiyorsa bu tarz takılardan hemen edinmelisiniz.

Dantelin kullanıldığı yerlerden biri olarak da son olarak ayakkabılar. Özellikle gelinliklerin altında kullanıldığında çok özel ve güzel bir görüntü oluşturuyor.

dantelli-çizme-uzun-bot

krem-rengi-dantelli-bot

pembe-dantelli-babet

siyah-dantel-kaplamali-ayakkabı

siyah-dantelli-topuklu

toms-dantel-babetler-renkli

Bir önceki yazımız olan 2015 Peplum Bluz Modelleri başlıklı makalemizde bayan bluz, bluz modelleri ve kadın bluz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 1510 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri