Güncel Trend Moda Bilgileri
Bayan Fitness Giyim
8 Haziran 2015
yeni-moda

Bayan Fitness Giyim

Bu sene bilindiği üzere kış ayı uzun sürdü. İlkbahar mevsimini taşıyamadan yaz mevsimine geçeceğiz gibi gözüküyor. Yaz mevsimine girdiğimiz bu aylarda ise bayanlar kilo vermek için spor yapmaya başlamaktadırlar. Ne kadar da spor yapsalar da kilo verme işlemi düşündükleri kadar basit olmamaktadır. Fakat azda olsa sıkı bir vücuda sahip olma planları olan bayanlar fitness , koşu , pilates , gym gibi spor dallarına yönelmişlerdir.

Bu sporlar ile uğraşan kişilerin giyim konusunda iyi seçimler yapmaları gerekmektedir. En önemli spor giysisi ayakkabıdır. Ayakkabı seçimleri yaptıkları spor dalına göre seçmelidirler. Ayaklar rahat olmadığı sürece yaptıkları spor onlara keyif değil işkence gibi gelir vede spor hevesleri kaçar. Diğer önemli giysi ise eşofman  veya tayt olmalıdır. Daha çok zayıf veya fazla kilolu olmayan kişiler tayt seçmektedirler bu geçimleri gayet makul bir seçim olacaktır. Hem vücudun sıkılaşmasında yardımcı olur hemde vücudun ısısını korumasında etkili olmaktadır. Kıyafet üstü seçimleri de kesinlikle içlerine dar badi , atlet tarzı kıyafetler giymelidirler. Spordaki verimliliğinizi en çok etkileyecek faktörler bunlar denilebilir.

fitness-gym-südyen-askılı

turuncu-fitness-tshirt

spor-fitness-südyen

nike-fitness-gym-bayan-bady

kırmızı-classic-basic-badi

geniş-bel-lastikli-fitness-tayt

adidas-plates-tayt

kırmızı-bayan-fitness-tayt

nike-renkli-brazilya-tayt

renkli-bantlı-nike-spor-ayakkab

puma-pembe-koşu-ayakkabısı

nike-plates-ayakkabı-modelleri

nike-bayan-koşu-ayakkabısı

Bir önceki yazımız olan 2016 Sonbahar Modası başlıklı makalemizde kış, kıyafetler ve koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Tulum Modelleriyle Adil Işık Yine Zirvede

Adil ışık markası bayanlara özel her çeşit ve türde giyim konusunda kendini kanıtlamış bir marka olduğunu herkes biliyor. Fakat Adil...

Kapat