Güncel Trend Moda Bilgileri
Büyük Beden Nişan Elbisesi
12 Temmuz 2015
yeni-moda

Büyük Beden Nişan Elbisesi

Kilo problemi olan bayanların en çok problem yaşadıkları sorunlardan biriside özel günlerde giyebilecekleri elbiselerdir. Normalde özel günlerde eğer fazla yakını değilse normal kıyafet ile gidilebilmektedir. Fakat dost akraba gibi yakınlık derecesi fazla olduğu kişilerin özel günlerine giderken abiye tarzı kıyafet tercih etmeleri gerekir. İşte bu durumda seçenekleri fazla olmayacaktır vede eğer küçük bir şehirde iseler seçenekleri minimuma inecektir. Gece kıyafeti , abiye tarzı kıyafetler genellikle zayıf fit vucutlu kişilere göre yapılır genele göre daha yüksek olduğundan bu kişilerin oranı satış imkanı da fazla olacağından dolayı.

Kilolu bayanlar içinde abiye kıyafet yok denemez tabiki de var fakat seçenekleri azdır. Kıyafet seçimi yaparken renk olarak siyah rengi tercih etmeleri daha iyi olacaktır kiloyu birazda olsa sakladığı için.

Büyük beden nişan kıyafetleri için aşağıda birkaç model gösterilmektedir.

büyük beden gece kıyafeti gri

siyah büyük beden elbise

siyah mor kemerli büyük beden elbise

yeşil büyük beden elbise modeli

pembe buyuk beden nisanlik elbise

Bir önceki yazımız olan 2016 Sonbahar Modası başlıklı makalemizde kış, kıyafetler ve koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Moda Tasarımcısı Olmak

Moda Tasarımcısı olmak için Neler yapmak gerekmektedir. Öncelikle moda tasarımcısı olacak kişilerin hayal gücünün olması gerekmektedir. Bu hayal gücünüde kağıda...

Kapat