Güncel Trend Moda Bilgileri
Büyük Göğüslü Bayanlar Hangi Kıyafetleri Seçmelidir
17 Aralık 2012
yeni-moda

Büyük Göğüslü Bayanlar Hangi Kıyafetleri Seçmelidir

Büyük göğüslü bayanlar genel olarak dekolte sevenler ve dekolte sevmeyenler olarak 2 ayrılırlar. Bu kişiler V yaka kıyafetler tercih etmelerini öneririz. V yaka kıyafetleri sadece göğüslerinin başladığı çizgiye kadar kullanmaları yeterlidir. Daha fazla derin olduğunda  bu görüntü daha iddalı bir görüntüye sahip oluyor vede doğallığını kaybetmektedir.

Bunun haricinde göğüslerdeki büyüklüklerden dolayı vatka kullanılmamasını öneririz. Vatkanın kullanılmaması dışında aşağıya doğru sarkan zincirler , siyahı terci ediyorsanız metalik veya dore rengi zincirler tavsiye edilmektedir. Çünkü büyük göğüslü hanımları tamamen  kamufle edebilecek ve aynı zamanda şık görüntüye sahip olabilecek tek unsur aksesuardır. Bu aksesuarlar kolyede olabilir , saçtada olabilir , sahip olduğu saç renginden elinde tuttuğu çantaya kadar çok geniş bir konsepte sahip olunabilir. Ama bol elbiselerden hoşlanıyorum vede ben böyle rahat ediyorum deniliyorsa babet kullanan bayanlarda bile bol elbiselerin kalçada kullanılan şık bir kemer ile birlikte fenimem bir görüntüye sahip oldukları görünmektedir.

Elbise kesimleride göğüsleri küçük göstermek için çok büyük etkendir. Genellikle göğüs alından verilen penslerle birlikte bayanların göğüsleri biraz daha toplanmış olur. Elbisenin boyunda aşağıya doğru yanlardan sitreç ve likralı kumaşlar kesinlikle olmamalıdır. Çünkü bunlar formları ortaya çıkartacağı için üstteki hacimli görüntüyü aşağıya taşımış olur. Degaje denilen yaka yani boyundan aşağıya doğru dökülen yada U şeklinde yanlara doğru açılan yaka şekilleri de büyük göğüslü bayanları sağdan ve soldan destekleyen boşluklarla küçük göğüslü göstermek için çok önemli bir etkendir.

v-yaka-elbise-siyah

Bir önceki yazımız olan Şişman Kadınlar için Etek Seçimi başlıklı makalemizde büyük beden etek, etek seçimi ve indirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:Büyükgöğüslübayanlar,büyük memeli bayanlar

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Topuklu Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle merhabalar yeni bir topuklu ayakkabı alırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bahsedecem. Bir çok bayan ayakkabı seçimi yaparken her ayakkabı...

Kapat