Büyük Göğüslü Bayanlar için Bikini Seçimi

Göğüsleriniz büyükse ve bunla ilgili tedirgin iseniz yani göğüslerinizi fazla ortaya çıkmak istemiyorsanız mayo ve bikini alış verişinde bununla ilgili birkaç ipucu verebiliriz. Mesela en basit olarak bikini altınız ile bikini üstünüz farklı olmalıdır. Farklı lafından kastımız bikini altının desenli bikini üstünün düz renkte olmasıdır bu insanın göz yanılgısı için kullanılan en basit taktiktir.Model olarak ise balenli destekli bikini üstü seçmelisiniz mutlaka.  Çünkü iri , büyük göğüsün aşağıya düşme kendini taşıyamama riski vardır o yüzden balenle göğüsü destekleme ve mutlaka boyundan bağlamalı kalın bağlı modeller kullanmak önemlidir. Göğüsü taşıyacak kadar haznesi olan büzgülü mallar seçmeniz önemlidir. İri göğüslü insanların hiçbir zaman ince ipli bikini seçmemesi gerekmektedir. Bu hem konforları açısından iyi değildir hemde görüntü açasından çok fazla sarkacaktır göğüsler onu engellemek için ince balenli , destekli , büyük parça askılı bikiniler seçmelisinizdir.

altı-farklı-üstü-farklı-bikini-modeli

İri göğüslü bayanlar için önerilebilecek başka bir yöntem ise yine aynı şekilde boyundan bağlamalı , göğüsü taşıyacak göğüs haznesi geniş , düz renkli bikini seçmeleri fakat bunlarda en önemli kısım bikini altını seçtiğinizde  bikini üstünde detayın olması önemlidir. Bu detay kemer olabilir , kalın biye olabilir yani konsantrasyonu yukarıdan aşağıya kaydıracak birazda vucut simetrisiyle oynayacak bir fikirdir bu. Burdaki ana fikir ise altıda , üstü de aynı renk ve düz renk seçseniz bile alt tarafta gözü kaydıracak detayın olması gerekmektedir.

üstten-bağlamalı-düz-renk-bikini

Büyük göğüslü bayanlar için söylenebilecek başka bir şey ise eğer desenli bikini giymek istiyorsanız olabildiğince küçük çiçek desenli bikiniler tercih etmeye özen gösteriniz. Boyuna çizgili desenler almaya özen gösterin. Enine çizgili kesinlikle almayın. Renk olarak daha koyu renkli bikiniler seçmeye özen gösteriniz. Çok açık renkli seçmeyin , altınlı , parlaklı modelleri seçmeyiniz bu modellerde göğüsü yayar vede isteğinizin tam tersi olarak göğüslerinizi ortaya çıkacaktır bu bikiniler.

Bir önceki yazımız olan 2013 Yılına Damga Vuracak Gece Elbisesi Modelleri başlıklı makalemizde 2013 yılı, abiye kıyafetler ve fiyatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 2005 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri