Fiyonklu Kadın Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar kadınların en büyük hazineleri. Şık olmaya giden yolda ayakkabılar büyük önem taşıyor. Bir ayakkabı modelinin birkaç rengini beğenip hepsini aldığımız zamanlar oluyor. Birçok şeyden ekonomi yapıp ayakkabı aldığımız da olmuştur. Sade bir elbiseyi doğru ayakkabı seçimiyle çok şık bir görünüme sahip olabiliriz. Tabiki ayakkabı seçiminin sadece bayanlar için önemli olduğunu söylemek doğru olmaz. Erkekler için de şık görünmenin doğru bir yoludur ayakkabılar. Ayakkabının deseni, yapışıklığa giden yolda bize rehber olacaktır.

Ayakkabı bizim için şıklığa giden yolda önemli bir anahtarken seçimimiz doğru bilgilendirmeyle olur. Hangi kıyafetlerle hangi model ayakkabılar kullanmalıyız bunu bilmemiz gerekiyor. Modayı takip etmeli ve modanın bize sunduklarından faydalanmalıyız.

Platformlu ayakkabı modelleri son dönemlerin en gözde ayakkabılardan. Genel boy ortalamasında bayanlarımızın çok uzun boylu olduğunu söyleyemeyiz. Bu durumu kabul etmemiz gerekiyor. Neyse ki imdadımıza platformlu ayakkabılar yetişiyor. Uzun boylu değilsek bu ayakkabıları tercih etmeliyiz. Hem uzun gözükeceğiz hem de şıklığı yakalayacağız.

Uzun boylu da olsak kısa boylu da olsak vazgeçemeyeceğimiz ayakkabı türlerinden biri de babetlerdir. Babetler önceleri sade görünümdeyken şimdiler de onların da birçok modeli çıktı. Fiyonklu babet modelleri ayrıca şıklık getiriyor bize. Topuklu ayakkabı giyemeyenlerin tercih ettiği bu tarz ayakkabılar bizim kurtarıcımız oluyor. Rahatlıkla şıklığı birleştirmenin doğru yoludur diyebiliriz.

Fiyonk modeli topuklu ayakkabılarda da çok kullanılan bir modeldir. Sade sıradan bir topuklu ayakkabı ufak bir fiyonkla çok şık bir görünüme bürünüyor. Bu şıklıktan faydalanın derim.

kurdelalı-bayan-topuklu-ayakkabı

mavi-fiyonklu-ayakkabı-bayan

pembe-ayakkabi-kurdelalı-fiyonklu

pembe-siyah-fiyonklu-ayakkabi-modeli

siyah-kırmızı-fiyonklu-kurdelalı-ayakkabı-modeli

yeni-sezon-fiyonklu-bayan-ayakkabı

Bir önceki yazımız olan Kısa Etek Modelleri başlıklı makalemizde etek, etek modelleri ve kısa etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 1240 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri