Genç Kızlar için Giyim Önerileri Nelerdir?

spor-genc-kiz-tercihi-kıyafetler

Bu konuda fazla bir söz söylemek yanlış olur aslında. Genç kızlar kendilerini nasıl ifade edebiliyorlarsa , nasıl iyi hissediyorlarsa o şekilde giyinmelerini öneriyoruz yani kendileri gibi giyinmelerini öneririz. Kimseye benzememeleri genç kızlarda daha iyi olucaktır sizin kişiliğinizi ortaya çıkaracaktır diğer kızlardan ayrılmanızı daha dikkat çekici olmanızı sağlayacaktır.
2013-genc-kiz-giyim

Yaşınıza göre giyinmeniz önemlidir. Uzun saçlı , kollarında çanta ile büyükleri örnek alıyorlar fakat bu yaptıkları yanlıştır. Kendinizi nasıl ifade ediyorsanız o şekilde giyinmelisiniz. Elbet sizde yaşlanıcaksınız o yüzden şimdiden kendiniz gibi giyinmeniz önemlidir yaşlanınca zaten onlar gibi giyinmeye başlıcaksınız. O yüzden genç kızların ( bayanların ) düşük pantolonları giymemeleri gerekmektedir , eşortman altı giymemelerini öneririz eşortman altını sadece spor yaparken giymeleri daha güzel olacaktır. Çünki artık eşortman altının modası geçmiştir bir moda kalmadı yani onunla ilgili.

mor-renk-bayan-kıyafeti

Öncelikle genç kızlarımızın kendilerinin nelerden hoşlandıklarını belirlemeleri gerekmektedir. Rahatlığımı tercih ediyorlar , trend olmayımı tercih ediyorlar , farklı olmayımı tercih ediyorlar. Farklı olmak herşey ile birlikte gelmektedir sırf kıyafetle değil yani. Siz ne söylerseniz söyleyin kıyafetiniz daha fazla şey söylemektedir. Ama en önemli kısım o kıyafetin ne söyliceğine sizin karar vermenizdir.

genc-kiz-modası

Bir önceki yazımız olan Pardesü ile Aksesuarlar Arasında Nasıl Bir Uyum Olmalıdır? başlıklı makalemizde aksesuar, eşarp ve fit hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:genç kızlar için giyim önerileri,genç kızlara giyim önerileri
Bu yazı 2611 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri