Güncel Trend Moda Bilgileri
Geniş Kalçalı Bayanların Giymemesi Gerekenler
2 Aralık 2012
yeni-moda

Geniş Kalçalı Bayanların Giymemesi Gerekenler

Geniş kalçalı bayanlar kıyafet konusunda biraz daha seçici olmaları gerekmektedir. Kumaşlar her zaman organik ve doğal olması gerekmektedir. Polyester kumaşları kullanmamanız gerekmektedir. Selülitlerini göstermeyecek kumaşlar tercih etmeleri gerekmektedir. Kışın hafif yünlü kumaşlar tercih edebilirler. Yazın ise koton olabilir seçtikleri kumaş türü. Desen ve emprime çok önemlidir. İri desenli , çiçekli , güllü , renk cümbüşü olan kıyafetlerden uzak durmaları gerekmektedir. Alt tarafı kalçayı düz yapan kıyafetleri tercih etmeleri gerekmektedir.  Drapeli kumaşlardan kesinlikle kaçınmaları lazım. Kalça tarafında drapeli kumaş kesinlikle olmamalıdır. Çizgili kesinlikle olmamalıdır. Bu gibi unsurlara çok dikkat etmeleri gerekmektedir geniş kalçalı bayanların. Üst bedeni kamufle etmeleri daha kolaydır fakat alt tarafı kamufle etmek isteyen bayanlar daha düz kalıpları tercih etmeleri gerekmektedir.

Eğer geniş kalçalı bir bayansanız vede tayt giymek istiyorsanız üstünüze giyeceğiniz kıyafetin uzunluğu kalçanızı kapatacak şekilde olmalıdır. Asimetrik ve kuplu uzun kıyafetleri tercih etmelidirler. Tayt giydiğinizde kalçanız daha belirgin olacağından bir şekilde  onu kamufle etmeniz gerekmektedir o yüzden giyeceğiniz kıyafetiniz kalça kısmını kapatması gerekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Kot Pantolon ile Ne Giyilmelidir? başlıklı makalemizde dar paça, fit giyim ve fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:büyük kalçalı kadınlar,genis kalcali kadinlar,tayt kala,büyük popolu kadınlar,kalçalı bayanlar,geniş kalçalılar nasıl bikini giymeli,geniş kalçalı bayan

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Mayo ve Bikini Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekmektedir

Mayo ve bikini seçiminde öncelik olarak kumaştan bahsetmemiz gereklidir. Bayanların en önemli 2 kısmı var kalçalar ve göğüs kısımlarıdır. Seçtiğiniz...

Kapat