Güncel Trend Moda Bilgileri
Kadın Yaz Modası
22 Temmuz 2014
yeni-moda

Kadın Yaz Modası

Yaz ayları ile birlikte tatil hazırlıkları başladı. Tatile gidemeyenler için de sıcaklarda daha rahat olmanın telaşı yaşanıyor. Bu yıl yine kısa shortlar görülüyor. Ancak her üründe olduğu gibi rahatlık ve canlılık ön plana çıktı. Dar ve üzerine oturan kıyafetler tercih de edilse geçmiş yıllardaki kadar egemenlikleri görülmüyor. Bunun yanı sıra rahat shortlar daha fazla ilgi topladı. Bunun yanı sıra çiçek desenlerine rastlamak bu yıl için hiç şaşırtıcı olmayacak. Yaz modası dendiğinde akla gelen her şey bu yıl kendisini daha fazla gösteriyor. Ayrıca bu shortlarla plajlarda dolaşmak da pek çok kişi için artık şaşırtıcı olmuyor.

Klasik ve pileli etekler bu yaz istemese de ciddi sosyal ortamlara bulunacakların imdadına yetişti. Bunlarla birlikte istemeyerek de olsa girilen mecburiyetlerden daha rahat ve sorunsuz kurtulma ihtimali sağlanacaktır. Ayrıca yaz modası dendiğinde akla gelen güneş gözlükleri tamamlayıcılığını yine koruyor. İri modelleri tercih ederken yüz tipini atlamamak bu yazın en büyük uyarısı olarak hala geçerliliğini korumakta.

amerika-bayraklı-kısa-şort

bol-kesim-sort-kom-plaj

Koton-2014-Renkli-Kısa-Şort

mango-2015-bol-şort

mango-kısa-şort-2015

Bir önceki yazımız olan Yaz Modası; Yeniden Pembe başlıklı makalemizde beyaz ten, esmer ve kumral hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Yeni Sezon Düz Uzun Saç Modelleri

Moda dediğinizde kıyafetlerden sonra dikkat çeken en önemli kısım ise saçlardır. Düz saç modelleri yapımı kolay gibi gözükse de kesimine yüz...

Kapat