Güncel Trend Moda Bilgileri
Karın – Göbek Problemi Olan Bayanlar için Bikini Seçimi
11 Mart 2013
yeni-moda

Karın – Göbek Problemi Olan Bayanlar için Bikini Seçimi

Eğer karın problemini varsa vede bikini tercih etmek istiyorsanız , bu göbeği saklamaya çalışıyorsanız bikini altının lastik kızmını kalın parçalı olarak tercih edebilirsiniz. Eğer üst karın bölgesini kapatmak istiyorsanızda tankini kullanmanızı öneririz. Tankini atlet tipi , tshirt gibi kullanabileceğiniz ama kumaşı bikini kumaşından olan ürünlere denilmektedir. Tankini modeli mayo gibi değildir bikini gibide değildir göbek deliği kısmına kadar birazdaha uzun südyen kısmı olan bir mayo çeşididir.

çiçek-desenli-bikini-modeli

Genel olarak bakıldığı zaman büyün geometrik desenleri tercih etmemeleri gerekmektedir. Bunun nedeni göz yanılgısı daha fazla olmasıdır yani sizi olduğundan şişman gösterebilmektedir veya göbek kısmınızı daha büyük gözükmesine neden olmaktadır. Tercih etmeniz gereken desen modelleri küçük çiçekli modeller olmalıdır.

tankini-bikini-modeli-2013

Tankini mayo seçiminde ise daha düz renkleri tercih etmeleri gerekmektedir. Renk bakımından ise siyah , kahverengi , bordo , laciver yani koyu renkler tercih etmeleri önerilir.

Bir önceki yazımız olan Kilolu ve Kısa Boylu Bayanlar için Kıyafet Önerileri başlıklı makalemizde büyük beden, fit ve fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:göbegi kapatan bikini,göbek kapatan bikini modelleri,tankini modelleri

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Takım Elbise Ceket ve Pantolon Uyumu

Takım elbise denildiğinde bilindiği üzere zaten aynı kumaştan yapılmış olmaktadır. Ama ceketini ayrı giymek istiyorsanız vede ceketiniz desenli bir ceket...

Kapat