Kır Düğününe Yakışan Gelinlik Modelleri

Yıllardır hayalini kurmakta olduğunuz düğününüz sonunda yaklaşıyorsa, gelinlik modelleri incelemeye başlamış olmalısınız. Bu konuda dikkat etmeniz ve üzerinde durmanız gereken en önemli noktalardan bir tanesi, düğün konsepti bağlamında ilerlemeniz olmalıdır. Bahar ve yaz aylarında evlenen çiftler için kır düğünü çok ideal bir seçimdir. Öyle ki kır düğünü gelinlik modelleri, her genç kızın iç geçirteceği kadar güzeldir.

Zarif ürünler

Kır düğünü gelinlik modelleri genel olarak incelendiğinde gelini adeta bir prenses edasına bürüyen hoş ve güzel gelinlik modelleri olduğu görülür. Zarif ve içten modeller ile damat ve tüm davetliler, ortam ile ne kadar uyum sağladığınızın farkında olur. Genel olarak eteği düz inen ve bol duran modelleri bu sınıfa örnek olarak göstermemiz mümkündür.

Romantik modeller

Aşkın tutkulu bir şekilde kenetlendiği bu özel törende romantik modellerden bir tanesini seçerek güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Sade tasarımlı olan bu modellerin güzelliği detaylı işlemelerden gelir ve bu şekilde model de hareketlilik kazanmış olur.

Straplez modeller her daim rövanşta

Gelinlik modelleri içinde en çok tercih edilenler arasına girmeyi başaran straplez modeller, kır düğünleri için çok ideal seçeneklerdir. Özellikle zayıf ve narin genç kızlar için bu ürünler çok iyi birer öneri niteliğindedir.

Bahar renkleri sıkıştırılmış modeller

Gelinlik aksesuarlarında baharın canlı ve narin renklerini kullanmanızı öneririz. Bu sayede konsept ile çok iyi bir uyum yakalamış olursunuz ve şıklığınız taçlanmış olur.

Kemerli gelinlikler kır düğünleri için harika öneri

Genel olarak kır düğünü gelinlik modelleri incelendiği zaman, kemer detayı birçok üründe karşınıza çıkar. Özellikle taşlar ile kaplı şekilde olan bu kemerler, gelinliğin sadeliğini kırarak hoş bir şıklık oluşmasına imkan sağlar.

kir-düğünü-gelinlik-modelleri

kır-düğünü-straplez-gelinlik-modeli

kır-gelinlik-modeli-sade-çiçekli

Bir önceki yazımız olan Bu Yaz Çiçek Bahçesi Gibi Olacağız başlıklı makalemizde çiçek, çiçekli ve çiçekli düğün kıyafeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 936 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri