Güncel Trend Moda Bilgileri
Kısa Boylu Kadınlar için Gece Kıyafeti Seçimi
6 Aralık 2012
yeni-moda

Kısa Boylu Kadınlar için Gece Kıyafeti Seçimi

Kısa boylu kadınlar için gece kıyafeti seçimleri nasıl olmalıdır bunlar hakkında bilgiler vereceğim. Kısa boylu hanımların giysilerini nerede giyecekleri çok önemlidir aslında. Kendi düğünleri olabilir , bir arkadaşının kardeşinin düğünü olabilir , genelde bayanlar düğünlerde uzun kıyafet giymeyi tercih ederler. Uzun kıyafet tercih etmeleri kendi avantajları olacaktır. Çünkü kısa boylu kadınların topuklu ayakkabı giyme istekler çok fazladır o yüzden uzun kıyafetler topuklu ayakkabılarını kapatacaktır vede sizi daha uzun gösterecektir.

Eğer kısa boylu ve kilolu ise çok kumaşlarla dolu , ağır şifonlarla dolu veya uçan şifonlarla fırfırlı etekli olan kıyafetleri tercih etmemeleri gerekmetekdir.

Eğer kısa boylu ve zayıf narin bir bayan ise istediği gibi kıyafeti uçuşan etekli kıyafetlerle geceyi rahatlıkla geçirebilmektedir. Aslında kıyafetin uzunluğu ve kısalığı çok büyük bir etken değildir seçimlerde.  Önemli olan giyeceği elbiseyi çok iyi seçmesi yani bulunduğu ortama , giyeceği mekana göre seçmesi çok önemlidir.

Bazı bayanlarda uzun kıyafet yerine kısa etekli kıyafetleri tercih edeler. Yani diz üstü ve mini etek arasında olan uzunluklu kıyafetleri tercih ederler aslında bizim önerimizde bu şekilde olacaktır. Kıyafetin kesimi , kumaşın desenlerine göre karşısındakini kolaylıkla etkileyebilecektir.

Boyun kısa olması aslında bazı yerlerde de avantajtır. İstediğiniz şekilde topuklu giyebilmektesinizdir. Uzun boylu bayanlar kısa topuk ve babet giymektedir buda ayaklarda şık durmamaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Topuklu Ayakkabı ile Yürüme başlıklı makalemizde fiyat, indirim ve nasıl hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:kısa boylular nasıl abiye giymeli,kisa boylular icin gece kiyafetleri,kısa boylu bayanlar için gece elbiseleri,kısa boylular için abiye modelleri,kısa boylular için abiye,kısa boylu kadınlar nasıl abiye giymeli,geniş kalçalı kadınlar foto,kısa boylular nasıl elbise giymeli,genis kalcali kadin resimleri,kısa boylular için gece elbiseleri

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Hangi Elbiseye Hangi Ayakkabı Giyilmelidir

Kişinin hayatı , bakış açısı , bulunduğu taraf gibi mesajları taşıyan giyim tarzlarını aslında ayakkabı ve aksesuar seçimleriniz son noktayı...

Kapat