Güncel Trend Moda Bilgileri
Kore , Japonya ve Çin Modası
1 Mayıs 2014
yeni-moda

Kore , Japonya ve Çin Modası

Son zamanlarda en çok öğrenciler ve bütçesi kısık olan kişiler tarafından tercih edilen Çin malı kıyafetler düşünüldüğü üzere pekte kalitesiz olmamaktadır. Görüntü bakımından çok şık olan bu kıyafetler fiyat bakımından da cep yakmayan cinsten olmaktadır. Önceden bu kıyafetleri almak imkansızken şimdi internet siteleri üzerinden kolaylıkla alınabilmektedir. Bir ürünün kargo ile gelmesi tahminen 15 – 30 gün arasında değişmektedir. Kendimde yurt dışından alışveriş yapan biri olarak söyleyebilirim ki  düşündüğünüz gibi kötü mal veya orijinal olmayan ürünlerde kalite bakımından çok çok kalitesiz değildirler.

Asya ülkeleri gittikçe giyim piyasasının tepelerine çıkmaktadırlar. Her geçen sene daha çok tercih edilen bu kıyafetler her geçen yılda kalite bakımından kendilerini yukarıya taşımaktadırlar.

Asya kıyafet modellerinden en çok tercih edilen birkaç modelini aşağıda göstermekteyim.

asya-kore-çin-japon-kaşe-blazer-ceket

japon-sitili-gömlek-modelleri

japon-sitili-kaşe-mont

japon-stili-kapşonlu-kıyafet

kore-erkek-siyah-deri-ceket

kore-stili-deri-ceket

kore-kaşe-bayan-mont

kore-mini-şort-modelleri

kore-sitili-uzun-kazak

kore-style-bayan-gömlek

mini-elbise-yazlık

Bir önceki yazımız olan Dünyaca Ünlü Markalar Birbiri ile Yarışıyor... başlıklı makalemizde adidas, indirimli ayakkabı ve outlet ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Bir adet yorum var.

  1. Gurur dedi ki:

    Siparis nasil verecez nerden veriliyo yardim edermisiniz

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Erkek Nişan Takım Elbisesi

Evlenme arifesinde olan çiftler önce nişan yapmaktadırlar. Söz ve nişanda giyilecek kıyafet seçimlerinde çok fazla hatalar yapılmaktadır. Bu hataları aza...

Kapat