Küçük Göğüslü Bayanlar için Bikini Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Mayo ve bikini tercih ederken eğer göğüsleriniz küçük ise ve niyetiniz bunu büyük göstermek ise bunu söylememizin nedeni belki küçüklüğü ilede mutlu olabilirsiniz bu tamamen sizin kişisel seçiminize bağlı bir olaydır. Eğer söylediğim gibi büyük göstermek istiyorsanız önerebileceğim modellerden 1 tanesi straplez model göğüsünüzü iri gösterebilmek için seçilebilecek bir modeldir. Bu tür mayolarda göğüsleri büyük göstermek için birkaç özellik birleşmiş durumdadır. Bunlardan ilk olarak enine çizgili model kullanılması daha sonra straplez model olması birde bikini üstünde fırfırlardır bu anlattığım model aşşağıda resmi bulunmaktadır. Genelde modelleme yaparken dikkati nereye çekmek istiyorsanız ordaki görselliği abartmaya yönelik çalışılmalıdır. Aşşağıdaki bikini modelindede bu söylediğimi 3 özelliği görmektesiniz. Dikkat edilmesi gereken bir noktada kenar ve ortasında büzgülerin olmasıdır bu büzgüler sanki göğüs için daha çok yer varmış görüntüsü vermektedir buda göğüsünüzün büyük gözükmesine yaramaktadır.

straplez-bikini

Küçük göğüsler için önerilebilecek başka bir model ise uzun üçgen olarak tabir edilen askı tarafına doğru kalından incelen modeldir. Buda yine gözün optiğiyle yani yanıltma işlemidir aslında. Desen olarakta büyük boy desenler tercih edilmelidir aşağıdaki modelde gözüktüğü gibi. Buda göğüsleri büyük desenlere yönlendirip büyük gözükmesini sağlayacaktır. Birde bu tür modellerde peding kullanılmaktadır. Bazı bayanlar pedingleri göğüs uçları gözükmesin diye kullanırlar bazıları ise daha toparlayıp iyi göstermesi için kullanmaktadır.

uzun-üçgen-model-bikini

Küçük göğüslü bayanlar için önerilebilecek başka bir model ise kendinden hazır kabı olan destekli modeldir. Bikini içinde kendi extradan destek kısmıda mevcuttur bu bikini modellerinde. Bu model deki destekler göğüsü dışarı doğru iterek dolgunluk vermektedir.  Bu tür modeller daha çok sütren modeline benzemektedir. Bazı bayanlar kendilerini rahat hissetmek için bu tür modelleride seçmektedir.

destekli-sütyen-bikni

Küçük göğüslü bayanlar bikini giyerlerken göğüslerini büyük göstermek istiyorlarsa çok koyu renkli bikiniler veya mayolar seçmemeleri gerekmektekdir. Olabildiğince açık renk , büyük desenli , enine çizgili desenler seçmenizi öneriyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Büyük Göğüslü Bayanlar için Bikini Seçimi başlıklı makalemizde farklı desen, farklı renk ve ne tür bikini hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:kucuk gogusler icin bikini,küçük göğüsler nasıl bikini giymeli,küçük göğüslüler nasıl bikini giymeli,küçük gögüslüler için bikini,küçük memeliler nasıl bikini giymeli,gogsu buyuk gosteren bıkını modellerı,küçük göğüsler için bikini modelleri,göğsü büyük gösteren bikini,küçük gögüslere bikini,küçük gögüslüler bikini seçerken
Bu yazı 4266 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri