Güncel Trend Moda Bilgileri
Küçük Göğüslü Bayanlar için Sütyen Seçimi
2 Aralık 2012
yeni-moda

Küçük Göğüslü Bayanlar için Sütyen Seçimi

Çoğunlukla bayanlar göğüslerinin küçük olduklarını düşünürler vede utanılcak bir şeymiş gibi ne yapıcaklarını bilemezler ve dikkat çekmemesi için uğraşırlar. Bende birkaç öneri vereceğim bu konu hakkında bayanlara. Küçük göğüsleri olan bayanların tercih etmesi gereken sütyen modelleri kaplı ve silikonlu sütyen modelleri olması gereklidir.  Silikonlu sütyen modellerinin de değişik çeşitleri bulunmaktadır. Havalı sütyenler , sıvı dolgulu sütyenler ve pamuklu sütyen çeşitleri mevcuttur. Bu söylediğim sütyen modelleri ile küçük olan göğüslerinizi 1 veya 2 beden büyük gösterebilirsiniz. Benim önerim 1 beden üstünden başka sütyen kullanılmamasıdır. Eğer kullanırsanız 1 beden üstünü doğal görünümden uzaklaşmış olursunuz. Yani en fazla 1 beden büyük gösteren sütyen tercih etmelisiniz.

Küçük göğüslü bayanlar ince askılı sütyen veya askısız sütyen de rahatlıkla kullanabilirler.  Eğer silikonlu sütyen veya dolgulu sütyen kullanmak istemiyorsanız normal sütyeniniz içine yerleştirilen pedleride kullanabilirsiniz. Bu pedlerde göğüslerinize dolgun bir görüntü vermektedir.

Söylediklerimi uygularsanız eğer küçük olan göğüsleriniz daha dolgun gözükecek buda size daha estetik bir görünüm kazandıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Ayakkabı ve Çanta Renk Uyumu başlıklı makalemizde ayakkabı, çanta ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:küçük göğüs

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Kısa Boylu Kadınlar için Gece Kıyafeti Seçimi

Kısa boylu kadınlar için gece kıyafeti seçimleri nasıl olmalıdır bunlar hakkında bilgiler vereceğim. Kısa boylu hanımların giysilerini nerede giyecekleri çok...

Kapat