Güncel Trend Moda Bilgileri
Mango 2013 – 2014 Yılı Sonbahar – Kış Koleksiyonu
21 Eylül 2013
yeni-moda

Mango 2013 – 2014 Yılı Sonbahar – Kış Koleksiyonu

mango-siyah-deri-parçalı-ceket

Mango markası 2013 – 2014 sezonuna muhteşem bir koleksiyonla giriş yapmış gözüküyor. Sezonun trendlerinden dar kesim ve ekose modeller koleksiyonda en çok kullanılan modellerindendir. Bunun yanında çizgili desenler ve hayvanların vucutlarındaki desen motifleri de bol bol kullanıldığı gözükmektedir.. Koleksiyonun geneline asi bir tarza hitap eden deri parçalarla kombine edilmiş kıyafetler gözükmektedir. Diğer yandan kumaş pantalon ve blazer ceketlerede yoğunluk veren Mango olgun, klasik tarzada hakim olduğunu göstermektedir.

Kıyafetlerde kullanılan renklerde ise sade renkleri tercih etmişlerdir. Siyah, beyaz ve kırmızı renkler koleksiyonda en çok kullanılan renkler olarak göze çarpmaktadır. Koleksiyonda en çok göze çarpan ve en tercih edilecek kombineler ise dar pantolonlar ve deri ayakkabılar olacak gibi gözükmektedir.

mango-çizgili-blazer-ceket

mango-deri-ceket

mango-deri-dar-kesim

mango-desenli-kısa-deri-ceket-modeli

mango-gece-kiyafeti

mango-siyah-çizgili-ceket

mango-topuklu-ayakkabı-kadin-kiyafeti

Bir önceki yazımız olan 2014 Yaz Modası Trendleri başlıklı makalemizde 2013 sonbahar, çeşitler ve ençok satılan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Erkek Saç Modellerinden Mohawk

2013 yılının erkek saç modellerinden en fazla konuşulcak saç modeli muhtemelen mohawk saç modelidir. Eskiler bilirler A Takımı diye bir...

Kapat