Güncel Trend Moda Bilgileri
Mango 2015 Yaz Sezonu
27 Mayıs 2015
yeni-moda

Mango 2015 Yaz Sezonu

Ucuz ve kaliteli ürünleri ile tüketici kitlesini çok çabuk genişleten Mango firması yaz sezonunu çok hızlı şekilde açmıştır. Bayanlara yönelik ürün satışı yapan firma 2015 yılından itibaren yavaş yavaş erkek ürünlerine de yer vermeye başlamıştır. Ürünlerini bizzat mağazalarında kontrol eden bir kişi olarak diyebilirim ki gençlerin neyden hoşlandıklarından çok iyi anladıkları kesin.

Erkekler için firma Freestyle olarak bilinen yani sokak tarzını çok iyi yansıtan bir ürün ile 2015 erkek kreasyonunda hızlı bir çıkış yakalayacak gibi gözükmektedir. Şuan için sadece erkekler için spor tarzı kıyafetler üreten firma ilerleyen zamanlarda klasik tarz kıyafetlere de yer verecek gibi gözükmektedir.

Bayanlar için ise aslında bayanlara yönelik ürün üreten bir firma olduğu için her model ve çeşitte ürün bulabilirsiniz. Klasik , gece , spor , küçükler için giyim yani aklınıza gelebilecek her modelde kıyafet bulabilirsiniz.

mango-logo

2015 Yaz Yılı Erkek Kreasyonu

çiçek-desenli-erkek-tshirt-mango

erkek-çocuk-giyim-mango

mango-çiçekli-erkek-gömlek

mango-desenli-erkek-gömlek

mavi-erkek-blazer-ceket-mango

2015 Yaz Yılı Bayan Kreasyonu

mango-2015-kareli-bayan-elbise

mango-beyaz-boyundan-baglamalı-bikini

mango-bikini-modeli-renkli

mango-limon-desenli-renkli-elbise

mango-siyah-beyaz-bikini-modeli

mango-spring-salaş-yazlık-2015

Bir önceki yazımız olan Nike Bayan Spor Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde bayan ayakkabı, bayan spor ayakkabı ve fitness hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
2015 Kısa Dalgalı Saç Modelleri

Saçlarımızın uzaması zaman aldığı için ve ayrıca istediğimiz şekli verebildiğimizden dolayı uzun saçlardan vazgeçemeyiz. Fakat kısa saçların da havalı ve...

Kapat