Güncel Trend Moda Bilgileri
Müzik Festivali Giyim Trendleri Hakkında İpuçları
24 Ekim 2013
yeni-moda

Müzik Festivali Giyim Trendleri Hakkında İpuçları

En çok beklenen müzik festivallerinden birisi olan Rock’n Coke geçtiğimiz aylarda sona ermişti. Fakat giyim ve trend bakımından rock tarzı kıyafetlerinden çok ; rahat , salaş , renkli ve özgün kıyafetlere yer vermiş gözükmekte. Festivaller bu tarz giyim , trend konusunda özgün kıyafetlerin yarıştığı yerlerdendir. Festivallerde en çok terci edilen giysilerden birkaçı yaz ayına uygun kesik kısa kot şortlar , logolu t-shirtler , sıfır kollu t-shirtler birde olmazsa olmaz Ray-ban Wayfarer gözlükler veya pilot , kamyoncu olarak da halk arasında bilinen damla model gözlüklerdir. Bu bileşenlerin tamamlanmasıyla şık ve rahat bir müzik festivali trendi ortaya çıkmaktadır.

Bu festivallere eğer daha kadınsı bir kıyafetle gitmek istiyorsanız elbise tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Ayakkabı olarak da bazı çizme modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu tür festivallerde belli bir giyim konsepti olmadığından nasıl rahat edebiliyorsanız onu giymeniz de bir sakınca olmayacaktır. Eğer bu giyim konusunda hayal gücünüzü de ortaya koyarsanız daha yaratıcı ve olağanüstü hale gelecektir.

mini-muzik-festival-kiyafeti

dj-retro-giyim

festival-elbise-modelleri-uzun

festivallerde-giyilebilecek-kiyafetler

muzik-festivali-giyim

rahat-festival-kiyafetleri

rockn-coke-giysileri

Bir önceki yazımız olan 2013-2014 Sonbahar - Kış Trendi başlıklı makalemizde adidas, adilisik ve defacto hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Saç Uzatırken Nasıl Bir Yol İzlenmelidir

Erkekler saç uzatırken genelde şu şekilde sorun yaşıyorlar. Kısa saç olarak uzatmaya başladıklarını düşündüğümüzde ayda 1 kere berbere gideyim ,...

Kapat