Güncel Trend Moda Bilgileri
Pardesü ile Aksesuarlar Arasında Nasıl Bir Uyum Olmalıdır?
1 Şubat 2013
yeni-moda

Pardesü ile Aksesuarlar Arasında Nasıl Bir Uyum Olmalıdır?

Ayakkabılar , çantalar , pardesüler , eşarplar , takılar çok önemlidir bu kullanılan aksesuarların kendi arasında bir uyumu olması gerekmektedir. Örnek vericek olarak üstünüze giydiğiniz pardesü eğer koyu renkli ise üstüne seçeceğiniz desenli , açık renklerde olan bir şal veya atkı pardesünün daha güzel gözükmesini ve daha belirgin olmasını sağlamaktadır. Koyu renkli bir pardösü seçtiyseniz eğer kullanıcağınız bere ve kulaklıkta koyu renkli olmalıdır fakat dikkat etmeniz gereken aynı renkte olmasıdır. Eğer pardesü siyah ise kulaklık veya berenizde siyah renk olmalıdır. Bu uyuma çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sayede hem gözü yormamış olucaktır giydikleriniz hemde güzel bir uyum ve kombinasyon olacaktır. Ufak bir not vermek gerekirse pardösünün iç tarafındaki yani askarının rengi ile kullandığınız şal veya atkının renk ve deseni aynı olursa güzel bir kombinasyon yakalamış olursunuz.

Eğer giydiğiniz pardesü yakası açık bir pardösü ise içine aksesuar olarak bir kolye güzel gözükmesine neden olacaktır. Kolye inci bir kolye olursa boğazlı kazak üstünde çok şık bir görüntü olacaktır. Boğaz kısmı açık olan pardesülerde yine şal veya aktı kullanabilrisiniz. Doğru eşyaları doğru aksesulardı doğru yerlerde kullanırsanız herzaman daha şık bir görüntünüz olucaktır.

pardesü-modelleri-2013

 

 

Bir önceki yazımız olan Bel Kısmını İnce Gösterecek Kıyafet Modelleri başlıklı makalemizde fit kesim, ince belli bayan kıyafet ve kilolu bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Oduncu Gömlek Modelleri

Yaz ayı bitiyor ve sonbahar ayına girdiğimiz bu zamanlar içinde gömlek seçimleri sokak tarzı giyinenler için değişmektedir. Daha çok oduncu...

Kapat