Güncel Trend Moda Bilgileri
Şişman Bayanlar için Gece Kıyafet Seçimi
10 Aralık 2012
yeni-moda

Şişman Bayanlar için Gece Kıyafet Seçimi

Abiye elbiselerde model yapılmaz , yapılır. Bel hattı , göğüsteki çizgilerde farklı çizgiler uygulanabilir bunlar büyük bedenler için her hangi bir engel teşkil etmemektedir. Ama daime düz renkler , modeller olması önemlidir. Zaman zaman hanımların istemesinden dolayı onlara yönelik kıyafetlerde yapılabilmektedir. Şalvar etekli kıyafetlerde normalde büyük bedene olmaz daha büyük gösterir denilebiliyor fakat o şekilde olmuyor her zaman kıyafetin modeline rengine göre bu durum değişiklik göstermektedir. Hatta bu kıyafetler daha şık gözükmektedir , basen tarafında da herhangi bir büyüklük göze çarpmamaktadır. Kıyafet yapılırken çizgilere dikkat edilip de yapılıyor. Bel kesimli modellerde yapılıyor fakat çok az şekilde yapılmaktadır.

Renk olarakta açık renkli kıyafetler tercih etmemeleri gerekmektedir. Koyu renk tercih etmeleri gerekmektedir. Çoğunlukla tercih etmeleri gereken renk Siyah renk olmalıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Kısa Boylu Kadınlar için Gece Kıyafeti Seçimi başlıklı makalemizde fit, Gece kıyafeti seçimi ve indirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:buyuk kalçalı bayanlar,şişmanbayanlar,şişman kıyafetleri,şişman modeller

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin olmak her genç kızın hayallerini süsler. Belirli bir yaşa gelince evlilik hayalleri kuran genç kızlar, nasıl bir gelinlik seçeceğini,...

Kapat