Güncel Trend Moda Bilgileri
Skechers Marka Ayakkabı Modelleri
9 Nisan 2013
yeni-moda

Skechers Marka Ayakkabı Modelleri

Skechers

Skechers markası türkiyece fazla rabet görmeyen bir markadır. Bunun nedeni hem fazla tanınmış bir marka olmaması türkiyede hemde fiyatlarının ayakkabının şekline göre aşırı pahalı olmasıdır. Elit kesimler tarafından tercih edilen bu ayakkabı modeli daha çok spor ve yürüyüş olarak çok rahat bir yapıya sahiptir. Yürüyüş ayakkabılarının alt tarafı oval bir şekil olmasından dolayı yürüyüş esnasında ayaklar fazla yorulmaz vede kişi daha rahat bir yürüyüşe sahip olur. Aşşağıda birkaç yürüyüş ayakkabısı modelini görebilirsiniz.

 

skechers-bayan-babet-siyah

skechers-bayan-yürüyüş

skechers-bayan-yürüyüş-ayakkabı-modeli

skechers-yürüyüş-ayakkabı-modeli-lucent

 

Bu ayakkabı markası dediğimiz gibi spor alanında daha fazla tercih edilmektedir. Sadece yürüyüş değil koşu ayakkabılarıda kişinin az yorulup fazla performans sergilemesi için dizayn edilmişlerdir. Koşu ayakkabıları hafif dizayn edildikleri için kişi koşma sırasında ayakkabının ağırlığından etkilenmeyin maximum üst düzey bir performansta koşusunu sporunu yapabilmektedir. Aşşağıda birkaç koşu ayakkabısı modelini görebilirsiniz.

skechers-yürüyüş-ayakkabı-modeli-smart

skechers-koşu-ayakkabı-modeli-go-run-ride

skechers-koşu-ayakkabı-modeli-deneme

skechers-koşu-ayakkabı-modeli-all-season

skechers-erkek-koşu-ayakkabı-yeşil

skechers-bayan-koşu-ayakkabısı-pembe

 

Bu ayakkabı modelini ilk defa alıcaksanız eğer almadan önce ayakkabıyı alcağınız internet sitesinin yetkilileri ile görüşmenizi öneririz. Ayakkabıların kalıpları hakkında bilginiz olmadığı için yetkililer size gerekli bilgilendirmeyi yapıcaklardır. Bu ayakkabı markasını türkiyede satan websitesi olarak 1 – 2 tane vardır yetkili olarak satışını yapan. Bu siteleri öğrenmek isterseniz yorum olarak yazarsanız gerekli dönüşü yapabilirim.

Bir önceki yazımız olan Vans Marka Ayakkabı , Boardshort , Tshirtler başlıklı makalemizde fiyat, marka ve nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Nike 2013 Ayakkabı Modelleri

Nike markarsı giyim tekstilinde türkiyede ve dünyada ilk sıralarda yer alan bir markadır. Kıyafet konusunda fazla rabet görmeyen nike markası...

Kapat