Güncel Trend Moda Bilgileri
2013 Oscar’daki Saç Modelleri
13 Nisan 2013
moda

2013 Oscar’daki Saç Modelleri

Dünyanın seçkin ödüllerinden biri olan Oscar’ın bu seneki töreninde ünlülerimiz oldukça şıktı. Oldukça çok konuşulan bu seneki Oscar Töreni’ndeki ünlü simaların saç modellerini kısaca inceleyelim.

Naomi Watts ilk olarak karşımıza çıkıyor. Yaptığı saç modeli ile elbisesindeki detayları göstermeyi hedefleyen ünlü isim, dağınık bir topuz bırakarak saç modelini başarılı bir şekilde oluşturmuş. Amanda Seyfriend ise geceye katılımını volümlü topuz saç modeli ile yaptı. Hafif makyajının altında şık bir görüntü elde eden Seyfriend, sık sık kullandığu bu saç tipi ile Oscar’da yerini aldı.

naomi-watts-oscars-saç-modeli

Oscars-2013-saç-modeli-Naomi-Watts

Naomi-Watts-Oscar-2013-kıyafeti

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz Reese Witherspoon ise topuz saç modeli yerine dalgalı ve parlak bir saç modelini tercih etti. Kıyafet kombinasyonununa oldukça uyumlu olan bu saç modeli ile Oscar’da beğenilen isimler arasında yer aldı.

85th Annual Academy Awards - Arrivals

Reese-Witherspoon-Oscars-2013-saç

Reese-Witherspoon-Oscar-2013-kıyafeti

Bir önceki yazımız olan 2013 Yaz Sezonunda Gelin Saç Modelleri Nelerdir? başlıklı makalemizde esmer, fiyatları nelerdir ve gelin saçı hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:esmer erkek saç modelleri 2013

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Dalgalı Saçlı Erkekler için Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Dalgalı saçlı erkeklerde saç boyutu olarak öncelikle kısa saç modelini tercih etmeleri gerekmektedir. Bunun nedeni saç uzadıkça daha çok yoğunlaşıp...

Kapat