Güncel Trend Moda Bilgileri
2013 Yaz Sezonunda Gelin Saç Modelleri Nelerdir?
12 Nisan 2013
yeni-moda

2013 Yaz Sezonunda Gelin Saç Modelleri Nelerdir?

2013 yılına girdik ve havalarında ısınması ile düğün sezonları şimdi den başladı. Düğün günü de bir kadının hayatında yaşadığı en özel günlerden bir tanesidir. Doğal olarak düğün günü bütün kadınlar heyecanlı olur ve her hali ile peri kızı gibi olmayı hayal eder. Tabi bu artık sadece hayal değildir, herkesin beğenisine ve zevkine uygun gelinlik takı ve saç modellerini bulmak oldukça fazla ve seçeneklerde bir o kadar çok.

Bazı durumlarda da gelin adayları düğün günlerinde nasıl bir saç modeli seçeceğine karar veremezler son dakikaya kadar akıllarında birçok saç modeli vardır. Sizde bu özel gününüzde gelin saçı modelinizi son ana bırakmamak istemiyorsanız ve kuaförün seçimine de kalmak istemiyorsanız tavsiyelerimize uymanızı öneririz.

2013 ilkbahar yaz sezonunda da gelin saç modellerinde oldukça fazla seçenekler sunulmaktadır. Hayatınızın en özel günün de hayalinizde ki düğünü geçekleştiren ve gelinliğinizi ve saç modelinizle de göz kamaştırmak istiyorsanız siz sevgili gelinler için derlemiş olduğumuz gelin saç modellerinden fikir alabilirsiniz.

Bu sene geçtiğimiz sezonlarda oranla gelin saç modellerinde doğal, dağınık topuzlar, örgü arkada toplama modelleri, ayrıca büyük ya da küçük gelin taçları yerine de kır çiçeklerinden oluşan tokalar oldukça moda ve çok hoş şık bir sitil elde ediliyor. Tabi moda diye değil kişinin kendi zevkine göre de seçim yapması gerekmedir.
daginik-topuz-gelin-saçı-sarışın

dagınik-topuz-saç-modeli

dağınık-topuz-gelin-saç-modelli

Dağınık-topuzlu-önleri-açık-gelin-saçı-modeli

dalgalı-gelin-saç-modeli-2013

esmer-siyah-saç-gelin-saçı-modeli

gelin-sac-modelli-topuz

Gelin Sac Modelleri

2013-saç-modeli-karışık

 

Bir önceki yazımız olan Abiye Kıyafetlere Uygun Saç Modelleri başlıklı makalemizde abiye kıyafet modelleri, abiye kıyafet modellerine uygun saçlar ve abiye kıyafet üstüne saç modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:helen saç modeli,helen saç modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Babet Ayakkabı Hangi Bayanlara Yakışır

Babet hangi tip bayanlara yakışır seçerken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir bunlardan bahsedicem. Babet öncelikle türk hanımları için pek ideal ,...

Kapat