Güncel Trend Moda Bilgileri
Balerin Topuzu Saç Modelleri
16 Nisan 2017
guncel-moda

Balerin Topuzu Saç Modelleri

Saç modelleri her sene büyük bir değişim içine girse de hiç bir zaman değerini ve modasını kaybetmeyen model şüphesiz balerin topuzu saç modelidir. Hem günlük hayatta hem de şık bir davette kolaylıkla kullanabileceğiniz balerin topuzu saç modelinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere balerin topuzu saç modellerinden bahsedeceğiz.

İlk olarak en sık tercih edilen model klasik balerin topuzu modelidir. Sıkıca bir at kuyruğu ve topuz süngeri ile yapılan bu model hem basit hem de son derece kullanışlı modeller arasında yer alır. Bununla birlikte örgün balerin topuzu da tercih edilen diğer bir saç modelidir. Klasik balerin topuzunda ki gibi saç sıkıca bağlanır. Ardından at kuyruğu olan saç sıkıca örülür ve iyice tepede toplanarak balerin topuz elde edilir. Bu modelde son derece şık ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra örgü bölümünü at kuyruğu kısmında değilde saçın ön bölgesinde taç şeklinde yapılarak kullanılan modelde en çok tercih edilen modeller sıralamasında üst sırada yer almaktadır.

Örgü ile saça spor bir model verilirken sıkı bir balerin topuzu ile de son derece şık ve tarz bir hava katılmaktadır. Bununla birlikte balerin topuzu yapıldıktan sonra topuzun etrafından bir sıra örgü saç geçirilir bu şekilde de oldukça şık bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dalgalı Uzun Saç Modelleri başlıklı makalemizde bayan saç modelleri, dalgalı saç modelleri ve uzun saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Yazlık Uzun Etek Modelleri

Sıcak yaz havalarında kendinizi ferah ve rahat hissedebilmek için giyilebilecek en güzel giysilerden biri de uzun eteklerdir. Özellikle son zamanların daha fazla ilgi...

Kapat