Güncel Trend Moda Bilgileri
Bayan Kısa Saç Modeli
19 Haziran 2015
yeni-moda

Bayan Kısa Saç Modeli

Bu saç modeli bayanlar için en korkutucu saç modeli olmaktadır. Bunun nedeni saçların uzaması fazla zaman aldığı için saçını kestirecek bayanlarda acaba yakışmazmı diye soru işaretleri olmaktadır. Bu kafanızdaki soru işaretlerine birazda olsa cevap sağlamak için bu konuya yazma ihtiyacı duydum.

Öncelikle saçlarını çok kısa yapıtıracak bayanların yüz tipleri yuvarlak olmaması gerekmektedir. Yuvarlar yüzlü bayanlarda saçları kısa kestirmek yüz kısmını daha ön plana çıkaracağı için güzel gözükmeyecektir. Bu yüz tipine sahip kişiler kısa saçtan uzak durmaları gerekmektedir daha çok uzun saç modellerini tercih etmeleri tavsiye edilir. Saçlarını kısa yaptıracak bayanların yüzleri zayıf ve hafif oval olması kısa saç tipine daha yatkın olacaktır. Eğer sizinde yüzünüz zayıf ve oval tipli ise korkmadan saçınızı kısa yaptırabilirsiniz. Yalnız aşırı kısa saç modelinde uzak durmanızı öneririz.

kısa karışık saç kesimi

kısa saç modeli

kısa saç modelleri 2015

kısa saç şekil verme

kısa saç tarama

kıvırcık kısa saç modeli

Bir önceki yazımız olan 2015 Kadın Saç Modelleri başlıklı makalemizde bayan saç modelleri, kadın saç modelleri ve kadın saç stilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Bot Seçimi Nasıl Olmalı?

Kış döneminde hava koşullarına dayanıklı olmasıyla birlikte sizi daha şık gösterebilecek bot modelleri ile daha rahat zamanlar geçirebilirsiniz. Bot seçimi...

Kapat