Güncel Trend Moda Bilgileri
Bayan Topuz Saç Modelleri
17 Nisan 2017
guncel-moda

Bayan Topuz Saç Modelleri

Bayanlar için saç ve saç şekilleri oldukça önemli konulardır. Bu noktada saç şekilleri arasında en çok tercih edilen model topuz saç modelidir. Bayan topuz modellerinde birçok çeşit ve birçok tarz bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere bayan topuz saç modellerinden bahsedeceğiz ve en trend modelleri sizlere sunacağız. Bayan topuz modellerinde en çok tercih edilen model balerin topuzu olmaktadır. Yapımının oldukça basit olması ve son derece şık bir görüntü vermesinden dolayı balerin topuzu son yıllarda sıkça tercih edilen saç modelidir. Bunun yanı sıra özellikle özel günlerde, nişan, düğün, kına ve organizasyon gibi önemli süreçlerde dağınık topuz ön plana çıkmaktadır.

Hem şık hem de son derece tarz bir görüntü çizen dağınık topuz hem her yaş için oldukça uygun hem de her tarza gitmektedir. İster spor bir tarzınız olsun ister klasik tarz. Hiç fark etmeksizin dağınık topuz kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Buna ek olarak en çok tercih edilen topuz saç modellerinde helen topuzu dikkat çekmektedir. Soft ve sade bir görüntü çizmek istiyor iseniz, yahut tarzınızı sade ancak şık oluşturma düşünceniz var ise Helen saç modelini tercih etmek oldukça doğru bir seçim olacaktır. Örgü ile topuzun bir arada uyumu hem şık hem de tarz bir görüntü sağlayacaktır. Bu topuzu hem uzun saçlı hem de kısa saçlı bayanlarda sıkça kullanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dalgalı Uzun Saç Modelleri başlıklı makalemizde bayan saç modelleri, dalgalı saç modelleri ve uzun saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Yüz Şekline Göre Şapka Seçimi Nasıl Olmalıdır

Öncelikle bir şapka seçerken yüze şekline göremi seçmemiz gerekli bu soruyu sormamız gerekli. Yüz şeklinden daha çok başka kriterlerdende bahsetmemiz...

Kapat