Gri Saçlar Çok Havalı

Lady Gaga ile başlayan gri saç modası, marjinal bir görüntü çizse de, 2016 senesinin moda saç rengi olacağa benziyor. Sadece düz gri saçlar değil, gri-mavi gölgeler ve saç uçlarına atılan gri tonların, kadınlar arasında popülerliği artarak sürüyor.

Her renk gibi gri saçında, herkese yakıştığını söyleyemeyiz. Tıpkı sarı saçta olduğu gibi, gri saçta yüzü soluk gösteren bir renktir, ancak doğru makyajla kullanıldığında, çok çarpıcı görünmenize de yardımcı olur. Eğer sizde gri renge saçınızı boyatmak istiyor ancak soluk görünmekten de endişe duyuyorsanız, sıcak renklerde yapacağınız makyajla bu saç renginin hakkını vereceksiniz. Özellikle göz ve dudakların belirgin yapıldığı makyajlarda, gri saç vamp bir hava yaratıyor. Sezonun trendi olan gri saçlar, özellikle sokak modasında, gençler tarafından tercih ediliyor. Yüze asi bir görünüm veren gri saç, ifadeyi de sertleştiriyor. Bizim size tavsiyemiz tüm saçınızı griye boyatmak yerine uçlara gri ombreler arttırmanız. Bu çok daha genç ve doğal bir görünüm sağlıyor. Nine saçı olarak giderek yaygınlaşan, gri saç modası yalnızca kadınların değil erkeklerinde ilgisini çekmeye başladı. Saç ve sakallarına gri tonlar attıran erkeklerde günümüzde bir hayli fazla. Sosyal medya üzerinden hızla yayılan gri saç modası, kullanıcıların gri saça boyadıkları resimlerini paylaşmalarıyla, fazlaca talep görmeye başladı.

Gri saç rengini kimler kullanmalı derseniz, saç diplerine uygulanmadığı sürece tüm cilt renklerine yakışıyor. Esmerlere en çok yakışan siyah gri tonları iken, buğday tenlilere sarı gri tonları yakışıyor. Eğer teniniz çok beyazsa gri ombreyi tercih etmeniz yerinde olacaktır. Gri tonlar için mutlaka işinde deneyimli bir kuaförden yardım almak önemli, Aksi takdirde saçlarınıza zarar verebilirsiniz. Çünkü gri renge ulaşabilmek için, öncelikle saçınızın renginin açılması gerekli. Uzman ellerden çıkan gri tonlar, çok daha başarılı olacaktır.

bayan-gri-saç-at-kuyruk-modeli

Bayan-kısa-gri-saç-modeli

uzun-gri-saç-modeli

gri-saç-yeni-model

kısa-gri-saç-modeli

Bir önceki yazımız olan Bayan / Erkek - Fantastik Saç Modelleri başlıklı makalemizde fantastik, garip ve model hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 1704 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri