Güncel Trend Moda Bilgileri
Kahküllü Bob Kesim Saç Modelleri
7 Nisan 2017
guncel-moda

Kahküllü Bob Kesim Saç Modelleri

Son yıllarda saç kesim modellerinde büyük bir değişim yaşanmıştır. Geçmiş yıllarda genel olarak uzun saç modelleri ön planda iken artık kısa kesim saçlar tercih edilmektedir. Hem kullanımının kolay olması hem de son derece bakımlı ve maskülen bir hava oluşturması ile kısa kesim saçlar ön plana çıkmış ve bir tren haline gelmiştir. Birçok ünlünün tercih ettiği kısa saç modellerinde en çok tercih edilen ise bob kesim saç modelidir. Bob kesimlerde saçlar hem daha bakımlı hem de daha dolgun gözükmektedir. Bob kesim ile saça hiçbir işlem uygulamasına gerek kalmamakta ve doğal kullanım imkanı sunulmaktadır. Bob kesimde ise kakül modası hüküm sürmektedir. Hem şık hem de son derece havalı duran bu saç kesim modeli ile yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

Kaküllü bob kesimi isterseniz fönlü isterseniz maşa yaparak dalgalı olarak kullanabilirsiniz. Buna ek olarak kaküllü bob kesimlerde asimetrik modellerde oldukça ön plandadır. Farklı bir tarz oluşturmak isteyenlerden iseniz asimetrik kesim ile kaküllü bob kesimi birleştirebilirsiniz.

İsterseniz kısa kakül kullanabilir, isterseniz yandan ayırarak kaküle şekil verebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak dilediğiniz gibi şekil verme imkanını bob kesim sunmaktadır. Bunun yanı sıra modeller arasında bob kesimde genel olarak dikkat çeken ombreli saçlardır. Ombre uygulanan saçlar ile son derece şık ve havalı bir görüntü elde edebilir ve uzun dönem kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dalgalı Uzun Saç Modelleri başlıklı makalemizde bayan saç modelleri, dalgalı saç modelleri ve uzun saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Kösele Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerkenler

Kösele ayakkabı seçilirken dikkat etmeniz gereken ismindende anlaşılacağı gibi taban kısmına dikkat etmeniz gereklidir. Yaz aylarında taban kısmının ince olanı...

Kapat