Güncel Trend Moda Bilgileri
Kısa Dalgalı Bayan Saç Modelleri
3 Nisan 2017
guncel-moda

Kısa Dalgalı Bayan Saç Modelleri

Son yıllarda saç trendleri arasında en çok tercih edilen model kısa saçlardır. Hem maskülen hem de son derece şık ve bakımlı bir görüntü sağlayan kısa kesim saç modelleri 2017 yılına da damgasını vurmuş durumda. Oldukça farklı modeller ve kesimler ile 2017′ nin modası kısa saçlar olmakta. Kısa saç kesimlerinde ise en çok kullanılan model dalgalı modeller oluyor. Hem tarz hem de bakımlı bir görüntü için kısa ve dalgalı saçlar oldukça dikkat çekmekte. Bunun yanı sıra kısa dalgalı saçlar için profesyonel kuaförlerin önerdiği ve modacıların onayladığı birçok saç modeli mevcut. Bu yazımızda sizlere kısa dalgalı bayan saç modellerini sunacağız.

Kısa dalgalı saçlarda en çok kullanılan model helen örgüsüdür. Saçın ön kısmında taç şeklinde örülen örgü kulak arkasından tel toka yardımı ile tutturulur, bu şekilde hem taç hem de örgü görünümlü model ile şık bir hava yakalayabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay bu model son derece şık durmaktadır. Bunun yanı sıra dalgalı saçlara maşa yardımı ile büyük dalgalar yaparak oldukça tarz bir hava yaratabilirsiniz. Ayrıca kısa ve dalgalı saçta dağınık topuz son derece şık ve havalı durmaktadır. Dalgalı saçlarınızı serbest bırakarak tel tokalar ile arkada dağınık biçimde tutturun ve iyice spreyle sabitleyin. Son derece şık ve klasik bir dağınık topuz ile istediğiniz davete gidebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan İlgi Çeken Saç Modeli başlıklı makalemizde İlgi Çeken Saç Modeli, saç modeli ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:serbest saç modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Ceket Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Ceket günlük yaşantımızda çoğu zaman kullandığımız özel davet ve düğünlerde daha çok tercih ettiğimiz elbiselerin başında gelir. Ceket seçimi yaparken dikkat...

Kapat