Güncel Trend Moda Bilgileri
Kısa Saç Kadınlar için Her Zaman Kötü Değil
19 Temmuz 2014
yeni-moda

Kısa Saç Kadınlar için Her Zaman Kötü Değil

Saç modelleri üzerine karar veren kadınlar genellikle uzun saçları tercih etti. Ancak kısa saç kadınlar için sanıldığı kadar kötü değil. Kısa kesimler doğru bir model ile kullanıldığında pek çok kişi için oldukça güzel görünüm getiriyor. Ayrıca yaz aylarında yine kısa saçlı ve katlı kesim kullanan kadınlar daha fazla görülmeye başlandı. Küçük yüzü olanların bu şekilde yüzlerini ön plana çıkarmaları da mümkün oldu. Yaşında ve olgun görünmek isteyenler de yine bu modelleri tercih etti. Ayrıca yüzünde kusur olduğunu ya da yüzünün asimetrik olduğunu düşünen kadınlar için küt olmayan kesimler de tercihlerde ilk sırada yerini aldı.

Ayrıca kısa saçlar ile daha farklı yaşam tarzlarını belirtmek de oldukça kolay oluyor. Farklı şekil verme yöntemleri de bu nedenle tercih ediliyor. Ancak saç modelleri üzerine karar vermeden önce aynada prova yapmak gerekli. Çünkü birçok kadın özenerek karar verdiği modelin kendisine yakışmadığını gördüğünde hayal kırıklığı yaşadı. Kısa saçta dönüşün olmaması ve saçın yeniden aynı boyuta varmasının uzun sürmesi nedeniyle tedbirli davranmak kadınlar için önemli oluyor.

2014-bayan-kisa-sac

bayan-kisa-sac-modeli

Bayan-saç-modeli-kısa-sarışın

çok-kısa-saç-modeli

kısa-saç-bayan

kısa-saç-modelleri-yeni-bayan

rianna-sac-modeli

rihanna-kirmizi-sac-kisa-yanları-kel

saç-modeli-hafif-uzun

 

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için Yaz Saç Modası başlıklı makalemizde en çok, eski türk filmi ve saç modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Büyük Beden Nişan Elbisesi

Kilo problemi olan bayanların en çok problem yaşadıkları sorunlardan biriside özel günlerde giyebilecekleri elbiselerdir. Normalde özel günlerde eğer fazla yakını...

Kapat