Yandan At Kuyruğu Saç Modelleri

Bazen o kadar yoğun ve yorucu günler geçirirsiniz ki saçlarınızla uğraşmak için 2 dakika bile ayıramazsınız. İşte böyle durumlarda ise derhal bir at kuyruğu yaparak evden çıkmak yapılacak en basit şey olduğu için bir müddet sonra saçlarınızın uzadığını bile fark edemezsiniz. Hatta at kuyruğundan çok sıkılırsınız fakat başka bir modelin düşüncesi bile sizi oyalamaya yetebilir. Böyle durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zaman şaşırmamak için aklınızın bir köşesinde pratik başka modeller de bulundurmalısınız.

Örneğin yandan at kuyruğu saç modeli yaparak oldukça farklı görünebilirsiniz. Son derece basit bir yöntem ile birkaç farklı yandan at kuyruğu modeli bile uygulayabilirsiniz.

Bunlardan bir tanesi ve en basiti saçlarınızı komple bir yana alarak kulak memesi hizasında toplamaktır. Eğer bir tek tokaya paket lastiği geçirerek sıkı sıkı dolarsanız saçlarınız gün boyunca açılmayacak ve sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Saçınızdan aldığınız bir tutamı etrafında dolaştırarak ve yine bir tel toka ile tutturarak paket lastiğinin görünümünü engelleyebilirsiniz.  Yandan at kuyruğu modeliniz biraz daha hareketli olsun istiyorsanız saçınızı toplayıp diğer tarafa geçirirken burgu tekniği uygulayabilir ve daha sonra bağlayabilirsiniz. Hatta bağlayacağınız taraftan bir tutam saçı ayırıp önde bırakarak at kuyruğu bittikten sonra o küçük tutamı da burarak saç bağı etrafında dolaştırıp daha farklı bir model elde edebilirsiniz. Yandan at kuyruğu saç modeliniz ile şık ve rahat olacaksınız. Aynı zamanda bu saç modelini dilediğiniz kıyafetiniz ile de kullanabilirsiniz.

at-kuyruğu-yeni-model

at-kuyruk-modeli

düz-at-kuyruğu-modeli

üstten-topuz-at-kuyruğu

yandan-kuyruk-modeli

Bir önceki yazımız olan Yan Tarafı Kısa Saç Modeli başlıklı makalemizde edilen, en çok ve kesimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:at kuyruğu saç
Bu yazı 1536 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri