Sokak Modası ve Kadınlar

Gündelik yaşamış koşuşturması ve yoğunluğu arasında insan bedeninin en çok yorulan ve yıpranan bölümünün ayak ve bacaklar olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu bağlamda, özellikle genç kadınlar sağlıklarına dikkat etmek amacı ile kullandıkları günlük ve iş kombinlerinin altına spor ve rahat ayakkabılar tercih etmektedirler.

Bu sayede hem gün boyu konforlu zaman geçirilebilmekte hem de yeni model ayakkabıların şıklıkları sayesinde kombinler bozulmadan rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Özel olarak kısa şortlar ile kombinlenen spor ayakkabıları konusunda oldukça fazla renk alternatifi sunulmaktadır. Yaz aylarında en çok tercih edilen ve sokak modasında karşılaşılan renkler arasında ilk sırada sarı ve yeşiller yer almaktadır.

Spor ve Şık Ayakkabılar

Spor ayakkabı giyildiğinde sadece salaş görünüm elde edilmez. Çünkü yeni üretilen ayakkabılarda taş ve desen süslemeleri kullanılmakta, taban kısımları da farklılaştırılarak daha şık bir görünüm elde edilebilmektedir. En sık kullanılan sokak ayakkabıları arasında renkli bağcıklı ya da straslı modeller göze çarpmaktadır.

Günlük kombinin renklerine uygun olarak seçilen spor ayakkabılar arzu edildiğinde ekstra süslemeler ve rötuşlar yapılabilmesine de olanak sağlamaktadır. Günü rahat geçen kadınlar gece daha kolay dinlenerek daha rahat vakit geçirebilmektedirler. Öncelikli olarak sağlık ve konfor arayan kadınların bu yıl yaz aylarındaki tercihlerinin hafif ve ince spor ayakkabılar olduğu göze çarpmakta ve bu sokak modası gün geçtikçe yayılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Güzelliğiniz İçin Çok Fazla Para Harcamayın başlıklı makalemizde elma sirkesi cilde iyi gelir mi, Güzellik için ne yapmalı ve güzellik kürü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 621 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri