Güncel Trend Moda Bilgileri
Çizgili Gömlek için Kravat Seçimi Nasıl Olmalıdır?
7 Ocak 2013
yeni-moda

Çizgili Gömlek için Kravat Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Çizgili gömlek için kravat seçerken akla gelebilecek en basit kural gömleğin renginin kravatta da olmasıdır. Kravat rengi gömlekten daha koyu renkte olmalıdır. Aynı büyüklükte ve aynı cinste olan desenleri karıştırmamaya dikkat edilmesi gerekmektedir. En önemli püf noktası geniş çizgili bir gömlekte ufak puantiyeli gibi daha küçük desenli bir kravatı seçmelisinizdir. 

Çizgili gömlek ile çizgili kravatı kombinlemek de mümkündür ama ölçek kuralına dikkat etmeyi unutmamanız gerekmektedir. İnce çizgili ve çizgileri birbirine yakın bir gömlek ile geniş ve belirgin çizgili bir kravat uyumlu olacaktır. Geniş çizgili bir gömleği puantiyeli bir kravat ilede tamamlayabilir ve daha şık görünmenize yarayacaktır.

çizgili-gömlek-kravat

Bir önceki yazımız olan Düz Renk Gömlekler için Kravat Seçimi başlıklı makalemizde Düz Renk Gömlek ve kravat, fiyat ve indirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:çizgili gömlek kravat,gömlek kravat seçimi,çizgili gömlek üzerine kravat

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
2015 Babet Modelleri

Babet Modelleri 2015 Kış mevsiminin geldiğini kadınların UGG bot giymesinden anladığımız gibi, yazın geldiğini de babetlerin giyilmeye başlanmasıyla anlıyoruz :D...

Kapat