Güncel Trend Moda Bilgileri
Düz Renk Gömlekler için Kravat Seçimi
1 Aralık 2012
yeni-moda

Düz Renk Gömlekler için Kravat Seçimi

Düz renk gömlek kombinelerinde kravat seçerken hem hareketli hemde düz renk olabilir. Beyaz gömleklerle grinin tüm tonları , siyah renk’in puantiyelisi ( yani büyük siyah noktalar düşünün ona benzer ) vede lacivert tonlardaki kravatlar tercih edilebilir. Beyaz gömlek giyiyorsanız eğer bu gömleğe uygun kravatı seçerken giydiğiniz takım elbiseninde rengi önem taşımaktadır. Ama genelde takım elbise dışında her renge uygun bir renktir beyaz rengi. Mavi gömleklerde ise lacivert ve borda trend ve moda gözükmenizi garantilemektedir.

Canlı renkli gömleklere kravat seçerken ise kravat renginin parlak olmaması gerekmektedir. Yani şu şekilde olmalıdır gömlek canlı renkse kravat daha pastel renk olmalıdır veya gömlek pastel renk ise kravat canlı renkli parlak olmalıdır. Kol düğmesi olarakta kravat ile aynı renkte olmalıdır. Kol düğmesi tamamlayıcı bir unsur niteliğindedir.

 

düz-gömlek-kravat

gömlek-kravat-askı

japon-style-gömlek-kravat

 

Bir önceki yazımız olan Kareli Gömlekler için Ne Tür Kravat Takılmalıdır. başlıklı makalemizde fiyat, indirimli ve kareli gömlek hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:gömlek kravat,siyah takım elbise içine mavi gömlek,kravat renk seçimi

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Topuklu Ayakkabı ile Yürüme

Gündelik hayatımızda topluklu ayakkabı ile yürürken dikkat etmemiz gereken en önemli unsurlardan biri yürüdüğümüz. Yürüdüğümüz yere göre yürüyüş şeklimizi de...

Kapat