Güncel Trend Moda Bilgileri
Saç Şekline ve Yüz Tipine Uygun Şapka Seçimi
7 Ağustos 2013
yeni-moda

Saç Şekline ve Yüz Tipine Uygun Şapka Seçimi

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bayanlar hiçbir şekilde şapkayı tercih etmemesi gerekmektedir. Bahsettiğim şapkalar fötür şapkalar değil normal tek taraflı şapkalardır.

Erkeklerde yüz tiplerine ve saç modellerine göre şapka takıp takmaması gerekmektedir. Örnek verecek olursak yüz şekli  yuvarlak ve oval olan kişiler kesinlikle şapka tercih etmemesi gerekmektedir. Ayriyetten kulakları büyük ( kepçe ) olan kişilerde şapka seçimlerini yaparken özen göstermesi gerekmektedir. Küçük şapkalar takmaması gerekmektedir bu kişilerin.

Saç modeline göre de şapka seçecek olan kişiler eğer saçları gür ve kabarıksa şapka tercih etmemeleri gerekmektedir. Eğer şapka takarlarsa saçları yanlardan çıkacağı için görüntü bakımından güzel bir görüntü olmayacaktır. Saçları çok uzun olan kişilerde şapka tercih etmemesi gerekmektedir. Kısa ve ince saçlı olan kişiler şapka tercihinde bulunabilirler.

adidas-celtic-yeşil-şapka

adidas-lacivert-şapka

adidas-siyah-şapka

asker-model-şapka

damalı-rapçi-şapkası

famous-rapçi-şapkası

lacrosse-siyah-şapka

nike-türkiye-şapkası

Bir önceki yazımız olan Yeni Ray-Ban Gözlük Modeli Wayfarer Folding başlıklı makalemizde folding, indirim ve katlanabilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Rujun Daha Kalıcı Olması İçin Öneriler

Bayanlar rujlarının gün boyu etkisinin olmasını isterler. Bazı yöntemler ile dudaklarınız da rujunuzun daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Kesinlikle rujunuzu parlatıcı...

Kapat