Güncel Trend Moda Bilgileri
Takım Elbise ve Gömlek için Uygun Kravat Seçimi
29 Kasım 2012
yeni-moda

Takım Elbise ve Gömlek için Uygun Kravat Seçimi

Merhabalar basit gibi gözüken fakat seçiminde zorlandığımız bir konu olan takım elbisemize , gömleğimize uygun kravat seçimidir. Şimdiki konumuzda size bu konuda yardımcı olabilecek bilgiler vereceğim.

Öncelikle takım elbise sonra gömlek en son olarak kravat seçilmelidir. Kravat takım elbise ile gömleği birbirine bağlayıcı bir aracıdır. İş hayatında ise sade takımlar seçildiği için karşınızdakinin ilk ilgisini çeken kısım kravatınız olacaktır. Bu yüzden bunu seçmekte biraz zorlanabilirsiniz. Kravat seçerken dikkat edilmesi gereken kısımları renk , desen , uzunluk , kalınlık , kumaşın türü ve kalitesidir. Kravat seçiminde en popüler renk kırmızıdır. Kırmızı renk hemen hemen bütün takım elbiseler ile uyum göstermektedir.  Özellikler renk belirtmek gerekirse koyu renkli takım elbiselerde , beyaz ,  gri ve mavi gömleklerle uyum sağlamaktadır.

Ofis giyimlerde kullanılan bordo – mavi  kravatlar koyu renkli takımları aydınlatmaktadır. Gümüş – gri renkli kravatları ise beyaz gömleklerle kombine ederek kokteylerde ve partilerde şık bir görüntü oluşturmaktadır. Erkeklerin dolaplarında en az 1 tane bordo renkli kravat olmalıdır. Koyu elbiseleri canlandırmak için şal desenli kravatlar seçilmelidir.

 

Gelen Aramalar:www modahaftasi org,siyah takim elbiseye kravat,gri takim elbise kombinleri,siyah takım beyaz gömlek ne renk kravat,takım elbiseye uygun kravat,Kravat,gri takim elbise kravat,kravat modelleri,siyah takım elbise beyaz gömlek kravat,siyah takım elbiseye uygun gömlek ve kravat

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Jiletle’mi Tıraş Olmak Daha iyidir Yoksa Makine ile Tıraş Olmak mı?

Bu tıraş olma işlemi kişinin tercihine bağlı bir olaydır. Jiletlemi , usturaylamı yoksa tıraş makinesiylemi tıraş olalım soruna cevap olarak...

Kapat